Otázky na RNG

RNG

959, lysinu sa dava dospelym niekolko gramov. Podla vahy by som odporucil pre sedemrocnu tak okolo gramu. tj nedavaj jej viac, ako 3x1 denne.
Ten krem na rany
1 lyzica kokosoveho oleja(extra virgin alebo aspon virgin),
1.5 lyzice velmi jemneho praskoveho cukru,
10 kvapiek GSE
dobre zmiesat lyzickou v nadobke od kremu napr.
Zmes netreba chladit, ja ju mam vo vsetkych kupelniach a na ranky a vyrazky len nanesiem trochu. Po case sa olej nasiakne do koze a zostane tam tvrda cukrova vrstva, akobu cukrova chrasticka
Po sprseni(rozpusti sa) naniest dalsiu vrstvu.
Ak sa nahodou zotrie, taktiez naniest novu vrstvu

Datail

Ahoj RNG, chcel som sa ta opytat na jednu vec.. Som vrcholovy sportovec, moj sport je Freestyle Wrestling, jednoducho zapasenie..

Mam problem s krkom, ked si ho naklonim na pravo, zatlacim na bradu smerom dolava hore, pokne mi stavec, ako niektorym ludom pukaju prsty na rukach a to iste aj do druhej strany.... nevies mi poradit co pre to urobit, aby sa tie stavce spevnili? nerad by som, ak by sa mi roztrhli vaziva...

zuzana175

ja mam tiez otazku na RNG.uz je to mozno rok(aj dlhsie) co sa nemozem zbavit pupienok na zadku.niektore su take,co aj na dotyk stipu a su dost zacervenane.a niektore su take...ako by som to popisala.vsimla som si,ze niektori ludia maju take malinke cervene vyrazky nad laktami zo zadnej strany.neviem,ci je to dostacujuce vysvetlenie.
vyskusala som rozne masticky a olejceky,ale nic nepomaha.existuje nieco,co to odstrani?dakujem

959

Rng, vďaka za radu, čakala som na tu odpoveďodTeba.
Ale ešte mi prosím napíš, v akom pomere to zriediť-teda ten kokosak, cukor a GSE/a čo to vlastne je/?
A ten l-lysin jej koľko davať denne? Vieš, je to malé dieťa a bojím sa aby som ju nepredavkovala.Kapsila má 350mg
L-lysinu.

RNG

959, mozes jej dat tie kapsulky s l-lysinom, natri jej to kokosovym olejom zmiesanym s praskovym cukrom a par kvapiek GSE.
To ja pouzivam na vsetky rany, vyrazky dsokomca aj flaky to vybledne.
Keby si ma zabila neviem z coho to moze byt. Iste je to nejaka necistota v tele, mozna toxiny z nejakej bakterialnej ci kvasnej infekcie na mandliach? Aj viralna to moze byt...

fidorka 2

Zdravím Ťa RNG, mala by som aj ja záujem o produkty na parazitické ochorenie ktoré spomínaš vo svojom príspevku: "Asi si to rozmyslim a poslem par tych zostav dr Huldy Clark, ale nie su priam najlacnejsie a velmi pochybujem, ze mi ich schvalia ako doplnok vyzivy.
Snad jednotlive zlozky ano(palina prava, vytazok zo supiek vlasskeho orecha a samozrejme s mletymi klincekami by iste nebol problem) a budeme to predavat ako 3 rozne flasky(kazda odhadom pravdepodobne okolo 250 az 300 korun) a navod ako na to len ako osobne odporucenie, lebo aj pribalove listky sa schvaluju a keby som tam mal akekolvek liecebne informacie, vypadava to z kategorie potravinovych doplnkov. Kde by som ich mohla kúpiť? veľmi by som ich chcela.

959

RNG, dobrý deň. Mam na Teba jednu prosbu..Mojej dcerke sa už asi trištvrte roka vyhadzuju v pravej oblasti krku také malé bradavičky/alebo molušky?/. Oni keď vzniknú, vyzeraju ako zapálená vyrážka, okolie je červené a v strede je kus bieleho.Asi po 2-3dňoch zapálenie zmizne a ostane taká drobnučka vysušená vyrášočka telovej farby,ktorá ma v strede vyčnievajucu biely fifík Na dialku to vobec nevidno, iba z blizka.Po čase jej to zmizne ale znovu sa vytvoria ďalšie a ide to taktom dookola.Nevieme sa toho zbaviť úplne. Vždy to má len v tej oblasti pravej strany hrdla.Našťastie sa jej to neširi inde.Ale aj to mi je divné, prečo len na tom kuse sa to vytvára a mizne. Iste je to vírus. povodu. Poraď niečo, prosím Ťa. Ku lekarovi ju ledva dotiahnem.Má z nich panický strach.
Doma mám želat.kapsuly -zloženie:-L-lysín s Echinacea/či ako sa to piše/ + vit.B6.Mám jej to davať? Dcera má 7rokov.
Prosím, odpíš. Čakám.Ďakujem

RNG

elessar, ja obvykle odporucam 4x2 lyzice denne(toje 4x30 gramov), ale nikdy som netvrdil, ze je to velmi silny produkt na ocistu tela.
Je dobry na zaludok, dodava vzacne sacharidy na imunity, je hojivy ale jeho absorbcna schopnost nie je nic extra. To napr spirulina vo vacsich davkach(5 gramov denne) je ucinnejsia. A samozrejme take aktivne uhlie alebo zeolity a samozrejme enzymi su neporovnaztelne lepsie.
Neber to ako odhovaranie z aloe, lebo je to velmi cenny a ucinny prostriedok.
Na americkych vyrobkoch su casto FDA vynutene upozornenia, ktore tam dali nie na zaklade faktickych skodlivych ucinkov(potravinove doplnky so skodlivymi ucinkami FDA vyradi z predaja, pronto!) ale "opatrnictvo" a sucast potlacania doplnkov, ktore konkuruju farmaceutikam. Netreba pripomenut, ze FDA nefer nadrza farmaceutikam, ktore mozu mat skodlive ucinky, zatial co potravinove doplnky a potraviny nesmeju mat.
Davky v protokoloch nie su biblia, zavisi aj od vahy aj od absorbcie jednotlivca.
Niekomu staci mozno polovica, niekto to musi zdvojnasobnit.
Tak je to aj s inymi vecami, vcitane suntetickych liekov. Ale to sa vam lekar neodvazi povedat, lebo chemiokalie maju tolko skodlivych ucinkov, ze zdvojnasobnenie davky by mohlo doslova plno ludi zabit.
Toto ale neplati na potravinove doplnky, toboz ked su pouzivane len kratkodobo.

elessar

RNG...vdaka za odpoved na moje otazky, chcem sa opytat este nieco.
1. idem si robit detoxikacnu kuru aj za pomoci aloe. mam aloe od kanadskej firmy gamys (ked som si ho kupoval, este som nevedel o tvojom :)))) je tam pisane, ze treba uzivat kazdy den 15 ml aloe so 100 ml vody. mne sa tych 15 ml ale javi malo, co si o tom myslis? + stacia 2 tyzdne uzivania aloe? pol litra sa mi na detoxikaciu tiez zda dost malo.
2. s priatelkou chceme absolvovat aj protokol dr. berksona, ona ma znizenu funkciu stitnej zlazy a na tvojom selene je upozornenie, ze v pripade poruchy stitnej zlazy sa treba poradit s lekarom. ja sa ale poradim prianmo s tebou :))) moze absolvovat protokol aj tak???
3. pri protokole je pisane 900 mg sylimarinu, tvoj sylimarin ma vsak 250 mg - mam si tu stvrtu tabletku rozpolit, alebo si ju mozem dat celu??? ja viem, ze sa pytam ako blbec, ale chcem to dodrzat, aby bol efekt co najlepsi.
vdaka.