Otázky na RNG

RNG

Atalienka, v liekoch ti neporadim, na to mas lekarov a farmaceutov.
Ak chces prirodne antimikrobialne, poradim ti GSE, oreganovy olej a extrakt z olivovych listov.

janikitka

Z vlastnej skusenosti viem, ze na akukolvek operaciu nesmies ist min. dva-tri tyzden po odozneni choroby, resp. po dobrati antibiotik... mne sa to stalo pred rokom a nechceli ma operovat, dokonca som musela opakovat predoperacne, lebo choroba moze zmenit hladiny. Urcite nechod a myslim, ze ked to povies lekarovi, povie ti to iste...

janikitka

O yame viem, len ked som bola naposledy v obchode, pani mala na letaciku napisane, ze pri klimakterickych problemoch, prirodny estrogen, takze ma to odradilo, kedze ten prave nepotrebujem. A ten progesteron tiez neviem, lebo aby mi nezablokoval prichod menstruacie, na ktory teraz po hormon. liecne vlastne cakam... opytam sa gynekologa, a pripadne to doplnim. Zinok a selen pridam, este raz dakujem.

atalienka

ešte mám otázočku, mám doma penicilin 250mg ale aj rovamycine....môžem si to nasadiť na 3 dni, ono mi to zaberie ja ak mám angínu tak za 2-3 dni je po nej a som fit len či si to môžem nasadiť medzi nami:-O a predísť tomu aby som odpadla na týžden do postele a nemohla ísť na operáciu na ktorú čakám 2 mesiace, dakujem

RNG

Janikitka, ja beriem zinok a selen stale bez ohladu na ine.
Co sa tyka hormonalnej nerovnovahy, da sa vyrobnat pouzivanim yamu, z ktoreho si telo vie vyrobit potrebne hormony na rovnovahu.
Existuje aj prirodny progesteron(nie umele ako progestin ci gestagen) dokonca aj vo forme kremu na kozu, kde 1 lyzicka da do tela cez kozu(vnutorna strana stehien najlepsie)dostatocnu davku progesteronu.

atalienka

rng: hej to mi je jasné, ja že či si mám ísť dneska dať predpísať antibiotiká také na 3 dni, a či to nebude vadiť pri uspávačke, alebo radšej skúsim nejako preliečiť - ale neviem čo môžem, lebo viem že antikoncepciu treba vysadiť (neberiem/ a tak neviem čo všetko ešte vadí..Ďakujem za odpoved

janikitka

Dakujem Vam za odpoved, uz som aj volala s Vasou predavackou v Slimaku, v pondelok sa zastavim. A ten oreganovy olej nie je aj tekuty? Budem sa snazit vylucit zo stravy sladke a polotovarove potraviny, len v tejto dobe plneho pracovneho nasadenia je to narocne, ale to ma samozrejme neospravedlnuje...A este som rozmyslala o zinku a selene, kt. ste odporucali inym, ale to by som mohla po tom tyzdni brania oregan. ol. a kokosoveho? Prajem pekny vikend.

RNG

sara13.uvidis co ti to robi. Ked to nioe je dost, mozes zvysit davky aj na dvojnasobne-su to len potravinove doplnky, takze sa nemusis bat predavkovania