Otázky na RNG

janikitka

Dakujem Vam za odpoved, uz som aj volala s Vasou predavackou v Slimaku, v pondelok sa zastavim. A ten oreganovy olej nie je aj tekuty? Budem sa snazit vylucit zo stravy sladke a polotovarove potraviny, len v tejto dobe plneho pracovneho nasadenia je to narocne, ale to ma samozrejme neospravedlnuje...A este som rozmyslala o zinku a selene, kt. ste odporucali inym, ale to by som mohla po tom tyzdni brania oregan. ol. a kokosoveho? Prajem pekny vikend.

atalienka

mam otázku: prosím v pondelok 14. idem na operáciu nosnej prepážky a budem celkovej anestéze, mám pocit že mám angínu , resp. viem že mám. Chcem sa spýtať, môžem si dať homeopatické lieky alebo antibiotiká?

RNG

Zaha a plynnatost je dosledok NEDOSTATKU zaludocnych kyselin.
Na odstranenie paly a kvasenia v zaludku treba brat Betain HCl. !1 az 3 tabletky s jedlom, podla velkosti a stravitelnosti jedla.
Zober tyzden oreganovy olej(3x2 tobolky) a niekolko lyzic kokosoveho oleja denne proti plesniam a kvasnym infekciam. Po case sa ti to ustali. Ak nie, urob si par vyplachov koloidnou striebornou vodou.

janikitka

Dobry den, ak viete, prosila by som Vas o komplexnejsiu radu v pripade mojich zdravotnych obtiazi. Mam endometriozu, t.j. mam nadbytok estrogenu. Momentalne som po ukonceni hormonalnej liecby. Asi pred dvoma rokmi som bola prelicovana na helicobactera p., ak zjem nieco sladke a tazke (velmi spravne stravovacie navyky nemam...) ako napr. po VIanociach, zacne ma palit zaha, dam si vtedy hilak, ale chemiu nechcem a chcela by som svoje zdravotne problemy vyriesit inym sposobom. Momentalne ma trapia mykozy vag., pretoze som brala 10 dni antibiotika, aby som zabranila rozvinutiu choroby na dovolenke... takze to je vysledok... Od Vas beriem denne pupalku 1x, davam si 1x probiotika Super Dophilus a cecko so sipkami, pijem dvakrat denne caj z alchemilky. Chcela by som Vas poprosit o radu, co by som este mala pridat z doplnkov, aby sa mi zvysila imunita, vykantrili sa plesne a vobec podporilo liecbu zenskeho a traviaceho problemu?
Velmi pekne Vas vopred dakujem za odpoved a ochotu.

sara13

Ahoj RNG chcem sa spytat ci staci ak beriem damianu 2x denne a tak isto beriem aj pupalkovy olej. staci to ci je lepsie zvysit davky?

lucinka3

Ahoj RNG,
prosim o radu. Mam HPV HR, docitala som sa o tejto kure: rano: Selen 200 az 400 mcg, Zinok 50 mg, zeleny zdroj, koloidne striebro, v priebehu dna: aloe vera, vytazok z olivovych listov, vitamin C - 1x C-Mix, 2x Bio-C, vecer: probiotikum, koloidne striebro.
Co si o tom myslis? Bojim sa ze tie davky su privysoke, niekde som citala ze Selen moze velmi uskodit ked sa to s nim prezenie... Volala som do tvojej predajne aby som si nieco objednala ale je tam vkuse obsadene a mobil nikto nezdviha...

RNG

Tiskar, plynnatost v crevach zavisi od
stupna natravenia jedla v zaludku a potom hladiny enzymov v crevach. To co sa dobre natravi a vstreba na zaciatku tenkeho creva uz nemoze v hrubom creve kvasit.
Odporucam brat Betain HCl s kazdym vacsim jedlom(1 az 3 tabletky, podla potreby), pripadne aj Multi Enzyme(1-2 s jedlom)

RNG

MIneraly nezvysuju tlak. Ale ani extremne nepomahaju spat.Pomozu proti tetanii, osteoporoze a inych.
Na zlepsenie spanku si clovek musi vybudovat vyssie hladiny hlavne serotoninu, na co by som pouzil St Johns Wort alebo 5-HTP.
Concor robi to iste, ale s hromadou skodlivych bocnych nasledkov a drogarskou zavislostou.
Spominany caj na spanok je fajn, medovka, valerian rebricek, chmel-to su vsetko utlmovadla nervovej cinnosti,uspavadla, ale prirodzeny pochod v tele na hlboky a kludny spanok potrebuje hlavne vyssie hladiny serotoninu.