Otázky na RNG

RNG

Davaj si na noc bavlnene rukavice a natieraj si ruky pred spanim kokosovym olejom.
.....
Mydla vysusuju pokozku, hlavne v zime aj vzduch je suchsi a koza zacne praskat.
Na to sa do prasklin dostanu plesne a drazdia vytvaranie extra koze, cim cela o tolko viac zhrubne a praska.
To je ako uzavrety kruh-do nekonecna.
.....
Kokosovy olej vyhubi plesne, namasti pokozku a vyzivi do hlbky tkanivo.
Namastena pokozka je pruzna a nepraska .
Postupne sa povodna hruba zosucha a zostane tenka, namastena, zdrava a pruzna.

cibulka

Otazka pre Rng.Dobrý večer mám otazku cez zimu a na jar mi praska koža na rukách v okoli nechtov najčastejšie je to palec a už mi pukol aj prostredník je to bolestive a vadi mi to v práci. Použivam rôzne kremi ale nič ni nepomaha nevieš čo to može znamenet. Vopred dakujem za odpoved.

RNG

Majo, pankreatin je vyrobeny z pankreasu prasata a cast z neho sa znici v zaludku kyselinami.
Multi Enzyme obsahuje znacnu cast rastlinnych enzymov, ktore su odolne na zaludocne kyseliny.
Ako som povedal, komu co zaberie, nech to bere.

RNG

detto, na pecen je protokol dr Berksona, opakujem trpezlivo:
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen.
Strep. pyogenes je dost bezna nakaza,bakteria, sposobuje drobne kozne infekcie, streptokokovu infekciu hrdla a pri nedostatku telesnej obrany niektore odrody su schopne sposobit aj hroznu masozravu chorobu(flesh eating desease).
Bezne sa liecia penicilinom, ale niektore odrody su aj rezistentne na rozne antibiotika.
Z prirodnych napr citricidal(GSE) ich znici v koncentraciach uz 60 ppm, co nie je tazke dosiahnut v celom tele. Napr na 50 kilovu osobu to reprezentuje
50x60 mg=3 gramy citricidalu=9 gramov GSE=180 kvapiek GSE. V skutocnosti to ale nie je treba tolko a pravdepodobne staci aj polovica, lebo telo tiez pomaha
Na zvysenie obrany tela by som bral napr 3x400 mg betaglukanu.

RNG

majo, vasodilatatory, ktore by som odporucil su hloh(hawthorne), extrakt z hroznovych semien, escin z divokeho gastanu-aj vo forme kremu ako polsky Venitan,a na zlepsenie cirkulacie je dobry aj dumbier.
Neviem, co tvoje telo z toho znesie.
Tiez ozarovanie infracervenym svetlom znacne zvysi cirkulaciu, hlavne velmi dlhe a hlboko prenikajuce vlny(950 nm)

usiko

RNG,
prosim vas, ak sa da, poradte mi. Vcera som asi chytila nejaku bakteriu alebo virus, prehnalo ma, aj teraz mam taku riedku stolicu... zaludok ako na vode, nafukuje ma a nechuti mi nic jest.....dnes som zjedla iba asi 200 gramov sucharov....Beriem probiotika 2 kapsule denne, teraz aj viac, propolis, GSE 30 kvapiek do 0.5 l vody som dnes popijala.....ako mam este inak postupovat, aby mi bolo coskoro lepsie?Dakujem