Otázky na RNG

jaja

+ som pocítila nával tepla, dala som si concor- a bol kľud... hlavne, že človek sa snaží byť celý den kludný, a večer nemôže zaspať:-(

jaja

díky moncika, SI MILA, ľubovník-potr. dopl. a medovku -čaj mám, ... ale teraz mám nové potr. dopln. tak konkr. na to by som chcela názor RNG.

moncika

jaja-pre dobry spanok-ak je clovek psych.vytazeny a nevie kvalitne spat- mam osvedcene valerian root-valeriana, medovka lekarska a sedatif od boironu-homeopatikum z vytazkami lubovnika-mne to velmi pomaha.

jaja

dobrý den RNG - chcela by som čítať (znovu) váš názor, včera večer som si vzala po 2 kapsule minerály na k.+lactobacily, a myslela som že budem lepšie spať, ale o 12 v noci mi búšilo srdce ako o závod (pravda je že od nedele poriadne nespím, a mám stresy zo školy tak sa mi sníva o dp:-(
myslíte si, že to je z môjho psych. rozpoloženia, a potr. doplnky s tým nemajú nič spoločné? (napr. tie minerály niektoré nezvyšujú tlak?) ked sa mi nebude dať spať, a bude mi búšiť srdce, tak si môžem ešte vziať tie min. na kosti (limit max 4 dodržím)- ked by mali zaručiť kludnejší spánok? vopred vdaka

RNG

Navi, tabletka obsahuje len bezne tabletovavie pridavky.Tomupozornenie na max 15 mg je vzhladom na stare odporucane denne davky(z roku 1948....)ktore nikdy oficialne neboli zmenene, napriek rozlicnym vyskumom, ktore potvrdili, ze tieto cisla su davno zastarale a nespravne.
Napr vitamin C je tam 70 mg a jedno kiwi ma az 600 mg....

navi

RNG.Zinok, ktorý som si kúpil v lekárni ná zloženie: hydrogenfosforečnan vápenatý,glukonát zinečnatý,mikrokryštalická celulóza, kroskaramelóza, stearan horečnatý. Píšu, aby sme neprekračovali dennú dávku 15 mg.Má toto zloženie nejaký negatívny vplyv ak si dám denne 50 mg?