Otázky na RNG

RNG

fidorka 2, ja svoju mailovu adresu nedavam sirokej verejnosti, to by som nestacil odpovedat na otazky.
Ak chces aby som ti napisal, ked mi na to vide cas, daj mi tvoj e mail a vynasnazim sa.

RNG

2906, potesil si ma. Ten smrad znamena znacne silne odmorovanie aj organickych latok, nielen tazkych kovov.To asi ta humicka kyselina.

RNG

959, to je nezvykle, aby sa tableta nerozpustila v zaludku. Ale ma to znervoznuje, lebo tieto problemy adresovali pred viac ako 10 rokmi a nemali by sa dnes uz stavat. To je vysledok privela pojidla(tabletovacie agenty), ktore pri nedostatku kyselin alebo pri prirychlom priechode tabliet cez telo zabrania rozpusterniu tablety.
Pre to mam radsej zelatinove kapsule s praskom vnutri, tam sa to stat nemoze. Bol by som zvedavy, ktora to bola. Ale typnem si na zinok skor, nez na Betain, ten som totiz rozpustal na skusku v pohari vody zo zvedavosti, ako rychlo sa rozpusti, a rozpadol sa rapidne.
Alebo to bola len nahoda, ze pri vyrobe bola niekde hrcka pojidla, nie jemny praasok a z nej vysla tableta s privela pojidlom....

959

RNG, dobrý deň. Chcem sa Ta opytať na jednu vec. Uživam od teba ten Betain, probiotikum a Zinok for acne. Nahodou dnes som si v stolici zbadala vylučený zvyšok tablety/vyzerala ako celá/. Bol to buď ten zinok, alebo Betain-podľa okruhleho tvaru.Je to normalne, že sa vyluči cela tableta?Beriem to už mesiac, tak neviem, že či je to pravidelné,že to vylučujem stale, ale ako vravím , iba dnes nahodou so to postehla. To znamená, že mi iba prejde telom a organizmus si mi z nej nič nezoberie? Alebo je to zvyšok? Ale aj veľkosťou bola akoby celá. Možno sa teraz usmeješ nad mojou "blbou otázkou", ale fakt sa v tom nevyznám a zaujima ma to.
Ďakujem.

RNG

datail, na vaziva ,klby a slachy su doplnky=polotovary na regeneraciu, teda i spevnenie. Sunto hlavne zmesy obsahujuce glukosamin, chondroitin, MSM, hyaluronicku kyselinu a pripadne ine, ako bromelain, dumbier atd.
Ma ich plno obchodov, aj moje maju zopar kvalitnych na vyber.
Treba len dbat, aby boli davky dostatocne, inac to nebude mat dostatocny ucinok