Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

fidorka 2

RNG, dobrý večer. moja meilová adresa je: sesilka@atlas.sk, mala by som záujem o spomínané produkty proti parazitickým ochoreniam. Vopred ďakujem za tvoju reakciu.

RNG

Je len velmi malo doplnkov, ktore sa nemozu brat stale. Napr echinacea potrebuje po dvoch tyzdnoch jeden tyzden pauzy, lebo prestane byt ucinna.
Ale velka vacsina sa moze brat stale, alebo pokial ich potrebujes.To poznas na tom ako sa citis, ako ti vijdu krvne testy a podobne.
Ja napriklad v mojom veky uz musim brat Betain HCl a enzymi do konca zivota, lebo telo ich dost neprodukuje a bez nich by som mal podvyzivu na privela veci, neda sa vsetko riesit len doplnkami, potrava musi poskytnut velku vacsinu.
A na zhrbatenie a stratu svalov a kosti som este nie pripraveny. A asi nikdy ani nebudem, ked tomu budem vediet doplnkami predist.

jaja

dobrý večer, tak mi napadlo, že by ma zaujímalo, ako dlho môžem bez prestávky užívať výživové doplnky (napr. 5 druhov * 2 denne). viem, že spomínate, že kým to telo potrebuje, ale ked sú to napr. yam alebo minerály na kosti, tak to neviem odhadnúť... (je potrebné znižovať dávky?) dakujem

RNG

959, potrebujes nevyhnutne Betain HCl na zaludocne stavy, ked nevies stravit ani pilulky, nevies poradne ani ine jedlo

RNG

Obvykle su to rozne vosky,casto rastlinneho povodu(vegetable magnesium stearate)a cross caramel celuloza, takze sa predpoklada, ze ich zaludok vie rozpustit.
Ale pri malo zaludocnych kyselinach sa to nemusi stat.
V nemocniciach, kde su starsi ludia oslabeni a nevytvara sa im dost kyselin maju tento problem casto.
Vacsina piluliek sa da ale rozdrvit na prasok, okrem tych, ktore su specificky urcene na rozpustenie az v crevach.
Osobne pokial mozem radsej objednavam kapsule, hoci tie su drahsie, nez tablety.

959

RNG, ďakujem za odpoveď. Ja si myslim tiež, že to bol zinok, nakoľko to bolo žltej farby.Ešte som uvažovala nad tým, že keď mam to spomalené trávenie, či mi prave toto nerobín tú galibu, že všetky tablety čo užijem sa mi vylučia v stolici. Veď ako som ti pisala, aj tie draslikové tablety už beriem roky a vždy mam nizku hladinu tohto mineralu. Potom som z toho smutná a myslim si, že to všetko zbytočne berie, keď sa mi to aj tak vylúči.
A čo je to to POJIDLO? Je to niečo tvrdé,že sa to nerozpustí, alebo čo je to?

RNG

majo 2906, ja pouzivam regeneracny L-carnosine cely cas(2x500 mg denne) ako sucast regeneracie pankreasu. Ale zrejme to regeneruje aj svalstvo a ine organy.
Lepsie rozpustna forma, acetyl L carnosine je dokonca pouzivany v ocnych kvapkach(oficialne neucinna latka....) na odstranenie kataraktov, alebo aspon zastavenie ich rastu.
Optalmologovia(ocna chirurgia) maju z toho penu na hube! A snazia sa kazdeho, co s tymi kvapkami pride co najskor zlikvidovat. Dnes sa to robi povacsine civilizovane:odkupenim, znicenim kreditu,vymyslenim si nejakej zamienky na sud a pod.
Samozrejme, nikto nie je tak odvazny, aby otvorene na flaske povedal, ze acetyl-L carnosine je ucinny proti kataraktom. Take nieco mozu pisat len na internete, kde im to nevedia ako zakazat.