Otázky na RNG

RNG

janikitka, predajne by nikdy nemali vybehnut z tovarov , to je len nepravidelny odber a chyba v komunikacii.
Dufam, ze sa to v buducnosti zlepsi...
Probiotikum, ktore tam je ma zhruba 3 miliardy organizmov na kapsulu, ktora sa rozpusta az v crevach a obsahuje aj trochu vyzivy pre kultury, aby sa rychlejsie rozmnozovali.Ale aj tak odporucam ich brat na vecer s jablkom, tak je to najucinnejsia.

RNG

Pravda je taka, neprekroc viac nez 800 mg magnezia za den
Najlepsia forna je organicky viazanu, ako glycinat, glukonat, proteinovy chelat a pod. V tej forme staci pre telo aj podstatne menej. Kyslicnik, hydroxid a karbonat znacne zatazuju ladviny, lebo z nich sa len velmi malo absorbuje a velka vacsina vyluci cez ladviny(zataz)

RNG

zombie.ekari sa samozrejme brania proti tomu co nepoznaju
St johns wort/hypericinove preparaty sa odporucaju ako nahrada syntetickych antidepresiv.
Ziadne potravinove doplnky sami o sebe nemozu mat ziadne zle nasledky, tak isto, ako potraviny.
Na doplnok staci aj nedokazane podozrenie aby ho FDA stiahla z trhu v USA. A trva roky, kym sa dostane spat na trh, vyrobcovia nechcu riskovat nic.
.....
Guarana nema z neutrotransmiterami ani neurohormonmi nic spolocne. Je to len dobry silny zdroj alkaloidov(kofein)

majo2906

Čo sa týka l-carnosinu je veľká škoda že ho u nás vôbec nedostať.Vlastne jedna firma predáva 250 mg, 100 tabliet za 3000 sk čo je strašne drahé.Nachádza sa táto látka aj v nejakých potravinách?

majo2906

Dobrý deň.Kým budem cítiť smrad z odmorovania zeolitou dovtedy by som ich mal užívať?
Viem že zeolity sú doplnky a nemajú vedľajšie účinky ale na druhú stranu môžu spôsobovať pri silnom čistení tela negatívnu odozvu...ako napr. únava, malátnosť, úzkosť?

elessar

RNG...moja priatelka ma znizenu funkciu stitnej zlazy, cital som si forum, ty tam odporucas kvapkat raz tyzdenne jodovu tinkturu - zbehal som vsetky lekarne a vsade mi ponukali iba "jodisol", pripadne "betadine" - je mozne nieco z toho pouzit??? +
moze priatelka selen z tvojho obchodu? (na letaciku je pisane, ze v pripade poruchy stitnej zlazy sa treba poradit s lekarom.
vdaka

ad

a este nieco. Mam uz cez 50 rokov a zacala sa mi prejavovat paradentoza. Casto sa mi zapaluju dasna a je to velmi neprijemne. Poradte nieco. Este raz dakujem.

ad

pan rng,
mam zakupeny doplnok S. John´s Wort. Chcel by som vediet, ci pomaha aj pri zaspavani. Uz dlhsiu dobu nemozem zaspat a ked uz aj spim, tak strasne trhano. Dakujem.