Otázky na RNG

RNG

navi, odmorenie tela, tj precistenie traviaceho trasktu a pravidelne vyprazdnovanie. A to vyzaduje hodne vlaknin a vela vody.
Teda to je navod pre znacnu cast hlavyboleni z toxinov, ktore sa v tele vyvijaju. Su aj ine bolesti hlavy, z poskodenia nervov, stresu a pod.

ad

RNG prosim Vas,
mam zakupeny S. John´s Wort a chcel by som vediet, ci to zabera aj pri poruchach spanku (pravdepodobne zo stresu). A este by som chcel radu, co pomaha pri rozvijajucej sa paradentoze. Momentalne mam zapalene horne dasna a je to velmi neprijemne. Dakujem.

janikitka

Dobry den, na probiotika sa pytam uz asi dva-tri mesiace, zevraj je problem u dodavatela, kt. nedodava aj ked je objednane... Su tam normalne cakacky ako rezervacie a vysledok je, ze sa domota objednavka a rezervovane sa da niekomu inemu...:-) Preto som sa pytala priamo Teba, kedze neviem, ci je vobec mozne dostat sa k Tvojim probiotikam v BA.

[zruseny12]

RNG,neviem ci mi budes moct poradit,ale prosim ta,chcela by som sa ta spytat,ked mam oslabene cievy mozem sa opalovat zo solarkom?/ja osobne si myslim,ze nie,ale to je len moj nazor/a rada by som pocula tvoj nazor,lebo kupila som si solarko a par krat som sa opalovala a nerobilo mi to dobre...tak som rozmyslala ci to nie je tym,ze mam oslabene cievy...dakujem za prispevok dopredu..pekny den prajem.

gila

RNG, prosim porad,dcera mesiac kasle, nepomohli ani antibiotika a teraz asi tyzden ma take stavy cca kazdy druhy den, ze ked kasle tak sa stane ze ako keby sa nevedela nadychnut. Poradte nieco prosim.

RNG

zombie, 5-HTP sa v mozgu zmeni jednostupnovou premenou na 5-HT, co je serotonin. Takze 5-HTP je extremne ucinny polotovar pre mozog na vytvorenie serotoninu.
Ziadne AD nevytvara serotonin, nanajvys mu nedovoli sa spotrebovat a tym zvysi hladinu. Ale toto je priamo ucinny material na vyrobu noveho serotoninu.
A popritom je to len vytazok z rastliny, potravinovy doplnok, nie ziadne liecivo.

RNG

L carnosine(dipeptid, tj zlozeny z dvoch aminokyselin, beta alanilu a L-histidinu) je sucastou bielkovin. Kedze viacere vyskumu zistili, ze ma regeneracne(omladzujuce!!!) ucinky,dopyt zien presiahol znacne ponuku a preto tie vysoke ceny. To sa po case ale musi v konkurencnom boji podstatne znizit.
Dakujem za info o cene, lebo zatial by som to bol schopny dodat za zlomok, ale predsa len podla mojich kriterii este stale pridraho na Slovensky trh.

RNG

majo, ked mas strach, ze ti tekute zeolity vyberaju z tela privela mineralov, tj aj uzitocnych, zober si mineralovy doplnok. Ale nemyslim, ze to je az tak silny chelacny prostriedok, ze by to malo az tak silny ucinok. Pre istotu ale radim-zober mineraly na kosti aspon 1/2 davku, to ti neuskodi.