Otázky na RNG

959

RNG, vďaka si poklad. Všetko mi je jasné. Hneď otcovi napišem na papier, čo si ma kupiť v Tvojej predajni.
Je mi to všetko jasné, za ten Betain som mu vravela, že mu to iste odporučiš, však veď ho beriem aj ja a pomaha.
Len nie mi je jasné ten HLOH-to máš v predajni? A tiež čo su to za prírdné dueretika?Až nemožeš konkretne pisať nazvy, posielam ti moj mail a možeš napisať.Aj cenu lecitinu, +toho Policosanolu.
Ďakujem.

sara13

RNG staci ak beriem pupalku, damianu a yam alebo mam brat este aj dong quai, lebo predavacka mi povedala ze je to to iste, tak neviem ci mam aj to brat alebo staci len damiana

RNG

Palenie zahy je z NEDOSTATKU kyselin, ked v zaludku kvasi a kvasne plyny prinutia uzaver medzi zaludkom a pazerakom sa otvorit a vtedy sa kvasne peny zo zaludka natlacia do pazeraku a palia.
Riesenie: brat Betain HCl, 1 az 3 tabletky s kazdym vacsim jedlom.
Pecen obrastena tukom sa da odtucnit(stenoza) pravidelnum branim lecitinu(1 lyzica (sucheho cisteho)2 krat do tyzdna./ Existuje aj ucinnejsi prostriedok, ale pochybujem, ze je na Slovenskom trhu(calcium D glucarate)
Lecitin ma ale viac vyhod, v prvom rade cisti zily od tukov, neskor aj ostatne telo a je zivina pre mozog(nootropic, zlepsuje funkciu mozgu)
Na cholesterol je dobry Policosanol, 10 az 40 mg podla potreby.
Na zvyseny cukor je najlepsia nizkosacharidova dieta a prechadzky.
Na zvyseny krvny tlak je hloh(Hawthorne, 2x500 mg, mozno aj zdvojnasobit), prirodne diuretika(odvodnovace) s draslikom a solit zmesou sodnej a draselnej solo(NaCl+ KCl, dostanes v Bille)

959

RNG dobrý deň,mam na teba jednu otazku. Moj otec-ma 60rokov a lekar mu na sone zistil, že má pečeň obrastenu tukom, ma vysoký krvný tlak, zvýšený cukor a cholesterol-ten zlý.
Má bolesti, palenie v hrudníku a pocit, akoby tam mal hrču.Hovorí o palení zahy a najviac sa mu to prejavuje pri ležaní na chrbte.S travením nemá problémy.Lekarka mu dala na žaludok akesi leky /nevie ako sa volaju začiatok Heliko.../ a kus mu je po nich lepšie-nemá taku palu.Pravdepodobne ma podľa lekarky Helikobaktera.
Štitnu žľazu má v poriadku.
Prosím ta, napiš mi nejaké pripravky aby si to mohol kupiť v tvojom obchode.
Takže prosím ťa, napiš :
1. palenie zahy, v hrudniku
2.pečeň obrastená tukom
3.zvýšený cholesterol-ten zlý
4.zvýšený cukor a krvný tlak.

RNG

Najlepsia rada na opuchnute clenky je pohodlne topanky a puncochy/ponozky ktore sa nezarezavaju a na noc si davat pod nohy vankus, aby boli vyssie ako ostatne telo.
Silne antioxidanty posilnia steny ciev aj bunkove steny a tie sa potom budu mernej plnit lymfou(tj budu menej napuchat

bezalka

prosim ktoré z uvedench pípravkov vo vasej predaji si mám teda kúpiť ktoré obsahujú vami uvedené hodonoty na tie klby dakujem

majo2906

Dobrý deň, dalo by sa namiesto jablka brať acidofilus zo sušeným topinamburom kt. obsahuje viac ako 80% inulínu?

RNG

Ak su bolesti z klbov, treba brat zmesi na klby, ktore obsahuju aspon 1 gram glukosamimu, 1 gram MSM a pripadne nejake protizapalove, ako bromelain a dumbier.
Ak je to z poskodenych nervov, treba brat rybacie oleje, 1 lyzicu denne, co je v tobolkach 3x3 tobolky. Dobre su olej z divokeho lososa a Max EPA koncentrat.