Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

Na budovanie kolagenu a elastinu je treba hlavne vitamin C(3+ gramy)a vitamin E(400 IU)spolu s niekolko gramami aminokyselin argininu, ornitinu a cysteinu.
Dakedy sa to da zmiernit kremami obsahujucimi tukove formy vitaminov A(retynil palmitat) a vitaminu C(esterC palmitat.
Tiez velmi dobre posobi L carnosine(dipeptid=dvojita aminokyselina)a najnovsi hit, Resveratrol(5 mg na kg vahy)

959

RNG,srdečna vďaka za to, čo si mi poslal. Ani neviem, ako sa ti poďakovať.Neboj, ostane to u mňa.Veľmi dobre mi padlo, že mi doveruješ.Či mi veríš, alebo nie, normalne mi oči zaliali slzy, proste mi to dobre padlo, že si taký zlatý.Veď aj ja o tebe širim iba dobré spravy, kade chodím.Maš dobré srdiečko Strašne si ŤA VAŽIM, najma tvoju ochotu pomocť.
Hoci ťa vobec nepoznám obľubila som si Ťa. Aj dnes prišli ku nam na navštevu moji rodičia a vieš ako to už býva, maju pomaly toľko rokov ako ty a tie choroby sa vekom nabaľuju. Otec jajkal, že sa neciti dobre, že aj tie vysledky mal zlé. Normalne mi ich prišlo ľuto a hneď som povedala, že ti napišem a verim, že sa mi hneď ozveš, čo si aj spravil. Chudaci starí, normalne stepovali pri počitači a čakali tvoju odpoveď.Keď si napisal, otec skoro odpadol, ako si všetko vedel, dokonca aj latinské pomenovanie tej choroby. Hneď si odpisal tie nazvy doplnkov čo si mu odporučil a zajtra uteka do obchodu-vieš sme z Lučenca a kupi si ich aj mamke si minule poradil na tu reumu+miner.na kosti tak pojdu zajtra na "veľký nakup"ku tebe. Preto som chcela vedieť dopredu aj tie ceny, aby chudáci dochodcovia vedeli presne, čo to stojí, ale dopredu som im povedala, že sa nemusia bať, nakoľko Ti maš BEZKONKURENČNÉ CENY!!!
Takže ešte raz srdečná vďaka a dovi.

RNG

Chelacie je vytahovanie mineralov z tela organickymi kyselinami(ovocnymi obvykle)
Infracervenych zdrojov je plno, najlepsie su LED s 950 nm infraziarenim, lebo toto prenikne do hlbky az 5 cm pod kozu

gumajz

RNG ďakujem,objednám si to čo si mi odporučil,čo je to tá cheliacia?infračervené svetlo sa myslí biolampa?ja som asi na to nachylná pretože aj v dutine ústnej na spodnej sanke mi cca za 15 rokov narastli také pakosti ako oriešok,ale toho sa asi nezbavím iba nejakou tiež operáciou.

959

RNG, ďakujem ti za ochotu, ale bohužiaľ, nič mi nedošlo. Nechapem to, lebo inokedy keď si mi pisal vždy mi to došlo.Mrzí ma to.

RNG

Gumajz, osteofity sa tvoria, ked mas malo vapnika v krvi a telo sa ho snazi vytazit z kosti. Kedze tam su vo vodonerozpustnej forme, odburaju sa a cestuju cez telo ako velmi zle rozpustne karbonaty a tie krystalizuju vsade, kde je teplota len trosku nizsia.
Odburat sa daju len teplom, chelaciou a infracervenym svetlom. Kedze je to velmi zdlhavy proces, lekari volia noz.
Vsi si hrubu vlozku do tielka na sirku dlane, aby sa ti chrbtica cely cas bola v teple. Po par mesiacoch sa to prejavi.
Chlapi kedysi nocili pas(macku) na chrbte presne pre tento dovod.
Odporucam brat lahko absorbovatelne mineraly(zmes pre starsich, Bone essentials spolu so spirulinou, nech telo netaha mineraly z kosti a tak sa nemozu tvorit dalsie vyrastky.
Denzitometria(meranie hustoty kosti) nie je velmi presna metoda.

RNG

Poslal som ti cennik 2 krat....
Nuz musis zavolat predavacku , ta ti pomoze s vyberom doplnkov a povie aj ceny.
Hloh je krik, ktory rastie aj na Slovensku, je vyborny vasodilatator(ACE)tj rozsiruje cievy a silny zdroj antioxidantov. Vyborny na srdce a tlak.

Dobry je vytazok z diuretickych(mocopudnych) bylin s pridavkom draslika(Water pill w. potassium), tiez znizuje tlak