Otázky na RNG

majo2906

RNG, dobrý deň.Dala by sa zvýšiť dávka zeolitou ked je moje telo veľmi zamorene na povedzme 30 kvapik 2x denne?

RNG

Moncika, latka, ktora zastavuje vytvaranie niektorych enzymov v peceni az na 24 hodin je narangin. Ten sa nachadza hlavne v supke grapefruitu a citrona, ciastocne aj v pomaranci.
GSE ho ma velmi malo, okolo 0.2% a menej, lebo citricidal, aktivna latka je vytazovany nie zo supky, ale z jadierok grapefruitu.
Takze ziadne strachy, hlavne nie, ked pouzivas 30 kvapiek denne z coho len 1/3 je vytazok a aj to len z jadierok a nie zo supky.

RNG

Psylium cisti creva. Ak su tazke kovy zabudovane v tele, pomoze len chelacia(organicke kyseliny) a liquid zeolites.
Test na zamorenie sa robi zo vzorky vlasov. Z toho sa da urcit aj zamorenie drogami a pesticidami, aj niektorymi organickymi chemikaliami(chlorinovane, PCB)

RNG

Nova 30, starsie probioticke zmesy bolo treba skladovat v chladnicke, novsie sa nemusia povacsine. Ale zaskodit im to nezaskodi. Moja zena dava do chladnicky aj makeup, dlhsie vydrzi.

RNG

Elesar, tie doplnky postupne znizuju potrebu inzulinu, vsak si mera cukor v krvi az, drz jej palce, bude moct prestat s inzulinom.
Ja som radsej znasal vysoke hladiny cukru-(az do 15), nez by som si mal pichat inzukin. Ci to bolo spravne, neviem, ale uz som dole skoro na normalnych hladinach kombinaciou nizkosacharidovej diety a doplnkov, ktore mi zregenerovali organy do znacnej miery(pankreas a pecen, tiez bunecne steny, ktore su vlastne zodpovedne za "inzulinovu necitlivost=insuline insensitivity", uvadzaneho dovodu na D2)

moncika

RNG prikladam clanok v ktorom je pisane ze pri akychkolvek liekoch sa nesmie jest grep ani pit grepovy dzus.chcem vediet aky mas na to nazor kedze priatel je na imurane a prednisone a berie kopec doplnkov,ci moze brat potom citricidal.hm? tu je ten clanok
koktail.pravda.sk
dakujem

elessar

RNG...este jedna otazocka: ako je mozne telo zbavit tazkych kovov? pomoze psyllium? asi nie, ked tazke kovy sa hromadia aj v inych organoch ako je hrube crevo...alebo sa mylim??? dakujem.

mova30

RNG,uzivam probiotika s pektinom a na flaske je napisane ,ze po otvoreni treba skladovat v chlade a na letaciku v slovencine to nie je.

elessar

RNG, velmi pekne dakujem za odpoved, odporucim to tej kamoske s cukrovkou. aj ked neviem, lebo ona si uz picha inzulin (asi 3-4 mesiace)- ma tie doplnky brat popri inzuline? potom asi vysledky nebudu nejak zvlast viditelne. alebo je mozne aby prestala brat inzulin a zacala brat doplnky? to sa mi zda dost radikalne...