Otázky na RNG

gumajz

RNG,prosím Ťa čo mi odporučíš z tvojich prípravkov?bola som na dezintometrii či nemám osteoporozu a vraj mám vápnik nad normu a zistili mi na chrbtici osteofyty.Mávam dosť silné bolesti chrbtice,lekárka mi povedala,že sa to dá odstrániť iba operáciou.

RNG

elessar , napisal som viackrat do prislusnych tem , co pouzivam
Opakujem:
Gymnena sylvestre(2x1 gram)
alfa lipoicka kyselina 300 mg
sylimarin 2x200 mg
acetyl L carnitin 500 mg
L carnosine 500 mg
A dlhe roky som drzal nizkosacharidovu dietu(pod 50 gramov) a cvicil(vlastne chodil na prechadzky, 1 az 1.5 hodiny denne.
Ja som to mal ale velmi zle a som starsi clovek, takze trvalo vyse 3 rokov, kym som poznal zlepsenie. Dnes uz mozem jest az 150 g sacharidov a cukor mam polovicu toho, co predtym, skoro v normalnych hraniciach.
Nikdy som nebral ziadne lieky na diabetes.

elessar

RNG...kamoska ma cukrovku dm2, rad by som jej pomohol. vies ma odkazat na nejake forum, kde radis ako na tuto chorobu? viem, ze aj ty mas dm2 a niekde si pisal, ze sa z nej dostavas, nuz by som o tom rad vedel nieco viac. vdaka.

RNG

sara 13, kazde z nich pracuje inac
Pupalka je protizapalpva a podporuje tvorenie hormonov
Yam obsahuje diosgenin, latku, z ktorej si telo vie vytvorit rozne hormony, damianatiez nejak komplexne posobi na hladiny hormonov a Dong Quai posobi ako silne povzbudzovadlo, zensky Zensen,tak ho nazyvaju v cinskom lekarstve.Proste zlapsuje sex.