Otázky na RNG

RNG

Ber 3 gramy vitaminu C, lecitin, granulat, lyzicu kazdy druhy den, propadne si zozen vinpocetin(10-20 mg denne, madari ho vyrabaju zo semienok zimozelene=vinca major) a huperzin B(50 -100 mcg, vytazok z machu)
Tiez pomaha velmi aj vytazok z hroznovych semien(100 mg, 90% PAC).
Mozes skusit aj hloh(Hawthorne), nielenze rozsiruje zily, ale je aj pomerne silny antioxidant.
No a tiez samozrejme vytazok zo zeleneho caju(polyfenoly, hlavne EGCG)

RNG

Moncika korozivna vlastnost homocysteinu na hladke steny ciev je davno znama a ked su raz cteny rozdrasane, hocijake tuky a tukovobielkovinne latky sa na nich nasadaju.
Vysoka hladina homocysteinu(volny radikal, produkt travenia)je pre zapchavanie ciev ovela dolezitejsi faktor, ako hladina cholesterolu.
Zialbohu sa to v literature velmi nezdoraznuje, lebo su na trhu drahe patentovane cholesterolove drogy, ktore treba predavat.
Proti homocysteinu stacia lacne potravinove doplnky(B-6, B-12 a kyselina listova).....

majo2906

Do penazi to ide ale pomáha to.Teda ten moč furt páchne rovnako, to musím byť poriadne znečistení.
Prosím poradte mi ešte niečo na pamäť okrem ginka.Teraz mám skúšky a chcem čo najviac využiť svoju kapacitu.

RNG

zeolit sa da zvysit aj na 2x40 kvapiek, ked chces, len to ide do penazi, zatial.
Ucinok antioxidantov je kumulativny, tj casom sa hromadi. To poznaz az za dlhe mesiace pouzivania.
Ucinok vasodilatantov ale poznas hned, to mas hloh, stiplavu papriku a ciastocne aj dumbier. Ale tie maju len kratkodobe posobenie, max 6 hodin.

majo2906

Máte v predajniach reservatrol?Kúpil som si iba grapeseed extract a nepociťujem skoro žiadny benefit na chladné končatiny.Zrejme by som potreboval silnejšiu dávku.Quercetin zaberá, už mi skoro vôbec netečie riedky sekrét z nosa.