Otázky na RNG

RNG

Kozna, nemam ani sajnu.
Ale aj tak by som na to dal kokosovy olej s par kvapkami GSE alebo/a oreganoveho oleja, pre istotu. To je tak sirokospektralne, ze je pravdepodobne, ze ti to moze na to pomoct.Davaj si ti na noc, natiahni po pol hodine posobenia ponozky.

ivica

Pozdravujem ta RNG, pomohol si mne, poradil nieco pre moju dceru a este mam aj syna..:-)) Ma 12 r. Stazuje sa na palenie v bruchu, hlavne po jedle a hlavne vecer.Ja som si uz tu nasla info a davam mu Betain HCL /tiez som pochopila ze je to z nedostatku nie z prebytku kyselin,co bolo dosť zaujimave zistenie/, len sa chcem uistit ci toto staci davat, lebo jemu aj zapacha z ust a znacne, ako som pred par dnami zacitila.Ci to nie je uz vyssie stadium a doporucil by si mi trebars Gasto vysetrenie /hadicka do krku/ Ďakujem.

RNG

Kazde lepsie probiotikum by ti malo pri mykozach pomoct, ale nie samo. Treba pouzit aj silnejsie antimykoticke prostriedky.
Oralne je to oreganovy olej(3 x 300 mg), na vyplach je to alebo GSE roztok(30 kvapiek do 1/2 l vody) alebo koloidna strieborna voda.
Ak to nenajdes v lekarni, zavolaj moje obchody, predavacky ti ochotne pomozu, posielaju aj postou na dobierku-to mnohym usetri nohy.

kozna

Mam cudne\"vyrazky\" na chodidle. Tazko to popisat. Najlepsie to je vidno ked sa kupem a koza sa mi rozmoci. Vtedy vidno taku dierku a okolo akokeby rozrastenu kozicku, je to tvrdsie ako ostatna koza. Mala som len jedno a uz mam asi 5 okolo toho. Ked mam nohu suchu tak to nie je poriadne vidno, za to neviem ako to ukazem koznej, ci si mam doniest rovno lavor s teplou vodou?;) Co mam na to vyskusat doma?Nejaku masticku alebo podobne.

gabika_zilina

Ahoj RNG prosim ta vidim ze si pisal aj na temy tykajuce sa mykozy a pod...Prosim ta vies mi povedat ktore laktobacily alebo teda probiotika su najlepsie ktore kupim v lekarni? zatial som tu nasla len nejaky rosell lactobacilus a valosun biopron.Zajtra si to chcem ist kupit...teda vlastne uz dnes...lebo sa zblaznim!!!A mozem ich pouzivat aj pocas menstruacie? dik moc prajem hezky den

fogo - peter

Nie vzdy ale mam v tej prvej stolici rano krv, potom uz nie. Neviem sa stale rozhodnut ci mam ist tomu chirurgovi, ktory ma chce poslat na kolonoskopiu. Ja ale na ňu nechcem ist. No a ci si mam dat vybrat ten polyp chirurgicky. Na vysledku histologickeho vysetrenia stalo:

Dva drobne fragmenty HG dysplastickych kolonickych glanduralnych struktur, jednoznacne stromalna invazia v zasl. vzorkach nie je zachytena.
Onkomarkery som mal v uplnom poriadku.

Ako mam zlikvidovat ten polyp alebo co to je, ako dlho to asi potrva?
Strasne by som bol rad keby ste mi niekto poradili. (peter)