Otázky na RNG

jaja

ešte by ma zaujímalo, prečo je na mineráloch na kosti napísané, dospelí 4 tbl. denne (vy ste mi naposledy odporučil neprekročiť 800 mg horčíka, a tam je v 1 tbl. 400mg- to by bolo 1600!)?

RNG

jaja, spomenute mozes brat cely zivot, alebo pokial ich potrebujes.
Je len malo vynimiek, kde sa odporucaju pauzy, napr megavitaminove davky a echinacea.
Laktobacily staci po normalizovani flory a odstraneni kvasnych kultur brat len raz do tyzdna, a samozrejme niekolko dni po hnacke a aspon tyzden po ATB.

RNG

Luofdff, mas kandidazu a zaplesnene telo.
Psylium na cistenie criev, probiotika na vytlacenie kvasnych a plesnovych kultur a nizkosacharidova dieta nejaky cas, kde cukry a skroboviny nahradis orechmi a kokosovym olejom. Pripadne na extra obranu proti plesniam ber 3x300 mg oreganoveho oleja. Za 2 tyzdne by si mal byt z toho vonku
Pozor, oreganovy olej ber s jedlom! o napr 8 12 17 hodine a probiotika s jablkom po 21 hodine.
Medzi probiotikami a antimikrobialnymi doplnkami musi byt pauza minimum 3-4 hodiny.

jaja

ked beriem yam (2kapsulky), dongquai (2k),min. na kosti(1k,lebo mám aj magnézium v šumivých tabletách), lactobacily (2k), tak ako dlho to môžem brať, ľubovník podla potreby. napríklad kým nedoberiem celé balenia, sú tieto konkrétne potravinové doplnky také, že sa nemôžu brať dlhodobejšie??? dakujem

luofdff

RNG prosimťa porad mi konkretne z tvojej lekarne nejaké produkty. Moje problemy pil som pred 2 mesiacmi strašne vela alkoholu od tedy čiže 2 mesiace nepijem. ale som si isty že plno toxinov som mal a este aj mam v sebe. vidno to hlavne na jazyku ktorý je strašne suchý biely a aj pery mam nadute a suche čo svedčí pravdepodobne o toxicite v hrubom čreve. niečo by som potreboval konkretne poradiť lebo ja nemam ani šajnu čo mam si dať do seba , či nejaké probiotika vitamíny alebo čo. prosimťa konkretne nejaké produkty dakujem

RNG

psylium je vyborne, lepsie ako aktivne uhlie na dlhodobe branie. Na kratku detoxifikaciu je aktivne uhlie, bentonity, zeolity a podobne velmi ucinne.
Na znicenu floru a hnacky som pouzil parkrat zmes psylia(lyzica) kolostra(lyzica) a zamiesal do 2 deci vody a rychlo vypil. O 2 hodiny som zobral probiotiku,.
Ak hnacka nepresla, o sest hodin som to zopakoval.
Tak sa da hnacka zlikvidovat za menej, nez jeden den, povacsine.

moncika

RNG prosim ta co je dobre na poriadne precistenie hrubeho aj tenkeho creva?staci psyllium?a aky mas nazor na aktivovane drevene uhlie?dakujem

RNG

Ivica, halitoza(hnitie bielkovin) moze byt zo zubov, jazyka, pazeraka a zo zaludka. Dokonca niekedy aj prebublava do zaludka z vrchnej casti criev.
Ak si to chces zabezpecit po kazdej strane, nechaj mu pit 4x1 lyzicu koloidnej striebornej vody, podrzat v ustach minutu a potom prehltnut.
Najlepsie pred jedlom, na prazdny zaludok.
Neviem, kolko Betainu HCl mu davas, ale to zavisi od velkosti jedla a povodneho nedostatku. Ja niekedy zoberem len 2, niekedy az 4.
Pripadne mu mozes dat s bielkovinnymi jedlami aj bromelain(vyrazok z ananasu) alebo aspon papainove "cukricky" na lepsie crevne travenie.Tie okrem enzymu maju aj prijemnu ovocnu vonu.

RNG

Adaj,ja nie som na Slovensku, neviem, ci ich tam niekto predava. Ja som zatial nedoviezol ziadne, celkove v USA je s tym dost problem. Ale keby bol znacny zaujem, snad by som sa o to pokusil. Len neviem, ci by som nenarazil pri tom na mur nepochopenia od schvalovacich uradov.