Otázky na RNG

RNG

Imunity su rozne, neexistuje vseobecne cislo na vsetky.
Kedze ma matka casto opary, treba jej adresovat viralnu imunitu.
Opakoval som antiviralne uz aspon 50 krat, tak znova trpezlivo:
selen, zinok L-cystein, Lactobacilus Bulgaricus,vitamin C,aloe vera, echinacea, baza, astragalus,extrakt z olivovych listov....
Najsilnejsie su chaparal, Befungin a betulin.
Herpes u starsich sa moze preukazat velmi nebezpecne ako "shingles", kde sa na kozi vyhodi mnozstvo zle sa hojacich vyraziek a herpes napadne aj nervove obaly,velmi bolestive, sposobi slepotu, dokonca smrt.
Treba ho potlacit!
A nervove obaly vyhojit hlavne branim rybacich olejov a koncentratov, ako napr Max EPA, 3x3 gramy denne.

usiko

rng,
poprosila by som Vas o pomoc pre moju maminu. Pred skoro 8 rokmi jej voperovali umely bedrovy klb. vsetko fajn, len jej poskodili sedaci nerv a cievy, takze mala nohu dolu opuchnutu asi rok, postupne sa to zlepsuje, ale len pomaly. Vraj to nikdy nebude stopercentne, ale radi by sme sa idealu priblizili. Cvici na tu nohu, berie lecitin granule a nejake lieky na obnovu ciev a nervov, aj nejake Lyeica tablety. chodi na rehabilitacie, infuzie, na liecenie ale stale to nie je ono. Aspon si to chodidlo teraz uz citi, predtym ho mala strpnute, mravencilo jej tam a tak. Ale stale ho ma studene a menej pohyblive nez pred operaciou. Je este nieco, co by sme mohli urobit, aby sa to zlepsilo viac?

A druha otazocka by bola, ze v poslednych mesiacoch sa jej velmi casto vyhadzuje opar na perach, dokonca aj pasovy opar teraz ma. Nervozna nie je, je to kludna osoba, nema stresa, lebo je na dochodku a byva sama, ma pokoj, ide kam chce, ma 59 rokov. Bola aj na odber krvi na imunologii kvoli imunite a lekarka ju pochvalila, ze ma ukazkovo perfektne vysledky a imunitu ma silnu. Od coho teda tie opary? uz jej neviem ako pomoc, trapi sa pre to. Co proti tomu vieme urobit?

Dakujem pekne za odpoved.

RNG

Kazda tableta ma tabletovacie pridavky. Len v Europe vacsina europskych vyrobcov nedodrzuje europske zakony a pridavne materialy neoznacuju europskym systemom E-ciek.
Rad by som videl nejaky vyrobok v tablete, kde nie su pridavne materialy. Spirulina je totiz sypky prasok, ktory nieco musi drzat dokopy. Jedina cista spirulina moze byt v prasku, aj ten ma urcite pridane aspon vysusujuce prostriedky(desicanty). Cize ine produkty nemaju uvedene pridavne latky, lebo ich vyrobcovia nedodrzuju zakony.
...........
Moje produkty su povacsine GMP,tj su dvojnasobne kontrolovane na obsah neziaducich materialov, americkou FDA aj zvazom vyrobcov nnfa, ktory tuto peciatku skupine vyrobcov s najvyssimi kvalitami davaju.
Vacsina z nich nepouziva ziadne farbiva ani konzervacne prostriedky, aj ked to FDA na mnohe neskodne prirodne dovoluje.Tu mas priklad , ako sa to na eurobsom trhu kryje:

Spirulina 750mg
vegetariánské tablety
Doplněk stravy s řasou spirulina
Sladkovodní řasa obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu.

Složení jedné tablety:
Spirulina (Arthrospira platensis) 750mg

Protein 390mg
Beta karoten (1mg/3,330iu) 1,5mg
Karotenoidy 3,1mg
Manitol, celulózová guma, kyselina citrónová, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.
Dávkování:
Čtyři tablety denně s jídlem nebo podle rady lékaře.

Bez: cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.
Vhodné pro: vegetariány, vegany, výrobek je kosher (certifikát:K-1250

A tuto mali aspon dost odvahy, aby sa priznali ze maju tabletovacie pridavky, inac by tableta nedrzala dokopy.Aj ked im nedali prislusne E-cka.
Lebo zopar BIO znaciek si to ani nepriznalo. Sice je tam napisane, ze tablety obsahuju 100 organicku spirulinu(co obsahuju nakoniec vsetky, snad z vynimkou niektorych cinskych) ale co ine obsahuju, to tam takticky nenapisali.

spirulinka

Pozrela som si spirulinu vo Vašom obchode a čítam že obsahuje - Ďalšie zložky: karboxymetylcelulóza E 466, kyselina stearová raslinného pôvodu
E 570, oxid kremičitý E 551, celulóza E 460. U iných predajcov bola spirulina bez týchto pridaných látok. Prečo ich má Vami pán RNG predávaná spirulina a neni čisto prírodná?

jaja

budem nakoniec uvažovať aj nad tou spirulinou. zaujímalo by ma, či nezoženiem u vás pupalkový olej ale nie v kapsulkách?

jaja

možno nemám dostatočne pestrú stravu (aj ked sa snažím:-). na trávenie sa nemôžem sťažovať. ale možno bol ten nedostatok vitamínov a minerálov spôsobený umelými hormonmi (hak)?

RNG

Spirulina je len poistka, ze dostanes vsetky nukleoticke kyseliny,
Keby si brala mineraly s jedlami , ktore obsahuju dost nukleotickych kyselin, nepotrebujes spirulinu.
Dokonca ked mas v poriadku travenie e dostatocne pestru stravu s plno zeleninou, nepotrebujes ani mineraly ako doplnok.
Doplnas len vtedy a len to, co inac nedoatanes z jedla, ci uz zlou dietou, ci uz oslabenym travenim alebo absorbciou.
Ludia s nedostatkom mineralov maju obvykle aj ine nedostatky, preto pridavok vyborne stravitelneho "superjedla" ako spirulina pomoze celkove, nielen pri absorbcii samotnych mineralov.

jaja

ale aj tak- mám to chápať tak, že minerály na kosti samostatné sú nie dobré riešenie (bez spiruliny)? nech mám úplne jasno...