Otázky na RNG

RNG

Vsetky parazitne kultury produkuju skodlive latky a nedostatok obrannych latok produkovany probiotikami-to vsetko ovplyvnuje stav pokozky.
Telo sa snazi cez pokoozku tiez vyhadzovat skodlive latky v pripade zamorenia.

RNG

ufon, probiotika potrebuje kazdy, aby sa mu neusadili v crevach skodlive parazitne kultury.
Raz denne na vecer ich staci zobrat s jablkom. Jablko im poskytne ziviny na rychle rozmnozenie v crevach, aby vytlacili plesne a kvasne infekcie.
Jedenia viac vlaknin k tomuto cisteniu criev prispieva(zeleniny, psyliom).
3x300 mg oreganoveho oleja znamena 3x2 zelatinove tobolky s jedlom. Mozes zobrat aj 3x4, viac by som velmi neodporucal, lebo je to,korenina.
Zacni od 3x1 a postupne zvysuj, aby si telo navyklo.
To plati na vsetky nove a nezname latky pre telo, ci uz su to jedla, doplnky alebo lieky. Zacat s nizsou davkou a pozorovat, ci sa neobjavi nejaka reakcia ci alergia, potom postupne zvysovat.
Kandidoza je len nespravne osidlenie criev kvasnymi kulturami,
ktore sa mozu niekedy prebojovat aj inde do tela,
a vtedy to znamena velky problem.
Z creva sa daju vycistit bezsacharidovou dietou,
pouzivanim kokosoveho oleja miesto cukrov na energiu,
pouzivanim vlaknin, ktore candidu oslabenu vyhladovanim(bezsacharidova dieta)doslova vymetu
a pouzivanim probiotik, ktore ju vytlacia z criev.
Striktna bezsacharidova dieta, z niekolko lyzicami kokosoveho oleja denne a 3x4 kapsule oreganoveho oleja, lyzica psylia a probiotika ju vytlacia za tyzden az 10 dni.
Nadmerne pitie a nespravna strava je dovodom na parazitne kultury v crevach.
Taktiez pouzivanie antibiotik bez zaroven pouzivania probiotik tam vedie.

ufon

ahoj, je toto dobra probioticka zmes z tvojej predajne? Potent Acidophilus w/ Pectin capsule (3 billion+).....je to na vytlačenie kvasnych a plesnovych kultur? a v akej forme to vlastne je su to kapsule? mam to jesť okolo 21.hod s jablkom iba raz denne ...a ten oreganovy olej mam brať 3X300mg s jedlom?Oil of Oregano 10:1 150mg softgel...a tam je len 150mg ako to mam brať 3X300? či to je v jednej kapsule? a posledna otazka da sa kandidoza dostať od nadmerneho pitia alkoholu? a da sa z toho dostať?

RNG

Inac na trhu su aj ine zmesy zelenych, napr Good N Green, ktora ma az 35 zloziek ,od mladych trav az po morske rastliny.
Tam odporucaju davku az 9 gramov denne, co da hromadu roznych zivin z roznych zelenych zdrojov.

RNG

Ako som uz parkrat povedal, osobne som uz pred rokmi pouzil viacero z tychto mladych trav(razna, jacmenna alfalfa), niektore vyrobky som vedel stravit, niektore mi robili problemy. Skusil som aj cistu susenu stavu(samozrejme ovela lacnejsiu, nez ta co je doma predavana), pracovala vynikajuco, ale som napriek tomu nazoru, ze treba brat produkty podla moznosti v celosti, jest zeleninu, jest ovocie, nie len pit z neho stavy.
V crevach mame aj tak privela spiny pre nedostatok vlaknin vseobecne.
Ze vlakniny spomaluju travenie nie je vzdy na skodu(postupne uvolnovanie zivin je lepsie nez narazy vysokych davok)a ze vlakniny odnesu v sebe aj malu cast zivin spolu s toxinami, to je cena za ciste creva.Na to sme usposobeni milionmi rokov vyvoja.

959

RNG, ďakujem ti za vysvetlenie. Upokojil si ma, lebo naozaj som už bola v presvedčení, že uživam asi nejaký "humus" a som presvedčená, že robim dobre pre svoje zdravie. Možno sa smeješ, ale fakt keď som si porovnala tu cenu 260,-Sk s inými, ktoré su najlacnejšie asi okolo600,-Sk a vyššie, tak sa mi nečuduj, že som stracala doveru v tento výrobok.
Inak ja ten jačmeň mam v praškovej forme nie tablety/hoci aj tie mali po 280,-Sk, ale myslela som si, že je lepšie si kupiť v sypanej forme/. Každe rano nalačno asi pol hod. pred jedlom si dam malu kavovu lyžičku do šejkra s vodou vlažnou, premiešam a vypijem. Dufam, že to robim dobre, tak si mi to ešte v začiatku poradil.
Tak ešte raz ti ďakujem.

RNG

Jacmenne listky sa zbieraju ked maju dlzku od 10 do 20 cm. Kosi sa to, ako kazda ina trava.
Potom sa to umyva a alebo odstavi a stava vysusi, alebo vysusi v celku a potom melie.
Stav samozrejme sa najlahsie absorbuje, mleta trava sa musi rozlozit=stravit na vytazenie v nes schovanej stavy a aj inych zivin, ktore sa pri odstavovani vyhodia.
Kvalita umytia, teplota susenia, jemnost mletia-to vsetko dava vyslednu stravitelnost a uzitocnost produktu.
Mnoho ludi vie celkom slusne stravit jemne mletu travu, ale je plno ludi dnes so zluym travenim, co to stravit nevedia a miesto travenia sa to v nich kvasi a hnije.
No ale ti isti maju problem aj s inymi zeleninami(surovymi) a inymi potravinami a pokial si ten problem nenapravia, budu podvyziveni a rychlo starnuci.Plus plno inych problemov.

959

RNG, dobrý večer. Idem sa Ťa opytať na ten zelený jačmeň radšej na tejto tvojej stranke-iste sem chodíš stale.Pred chvíľou si mi odpovedal na fore o zelenom jačmeni, že teda nie je v zloženi jačmeňa žiadny rozdiel, iba jedno je šťava vylisovaná a druhé su mleté listky.
Vieš, ja beriem už druhy mesiac tie mlete listky a stali ma iba 260Sk a keď vidím tie horibilné sumy okolo1000-2500,-Sk za ten istý produkt, len iný vyrobca, tak som už bola aj na pochybách, či som urobila dobre, že som si kupila tak lacný vyrobok, že či je vobec kvalitný, ale zdalo sa mi to nenormalne drahé u iných vyrobcov. Je to inak pravda, že sa ťažšie trávi/vieš a ja mam tie problémy s ťažobou žalud. a pomalým travením/ a zo začiatku mi z neho aj bolo ťažko, ale po týždni mi to prešlo a keďže som začala brať aj ten Betain, je to OK. Teda hovoríš, že nevadí, že tá cena je tak lacná oproti iným. Je to ten istý produkt, alebo som to zle pochopila?