Otázky na RNG

RNG

ooo, na St Johns Wort oficialne je 2 az 3 krat denne jedna kapsula.
Neoficialne, mne zaberie(aj mojej zene) davka 3 naraz a ked treba, pocas dna aj tri krat.
V teme depresia to viaceri skusili takto a zhoduju sa so mnou.
SJW sa ale na rozdiel od AD berie len vtedy, ked citis potrebu, tj musis sa naucit rozoznavat potrebu tela.
A ucinok nie je z dlheho brania, ale temer okamzity(za hodinu najneskor) a trva okolo 8 hodin.
Takze podobne ako napr citis smad a napijes sa, pravdepodobne mas pocit spojeny s depresiou(citis, ze to na teba "lezie" alebo vidis dopredu stresovu situaciu) a zoberies si pre teba ucinnu davku. Neprekracuj 10 kapsli denne!
Ak ti 3x3 nie je dost,, mozes skusit 50-200 mg denne 5-HTP, a ak to nezaberie, tvoja depresia je z inych dovodov ako,serotonin, norepinephrine alebo dopamin. Moze to byt z nedostatku GABA, mineralov,cholinov a inych neurotransmiterov.
Toto ale pomoze na vyse 90% ludi s roznymi nervovymi poruchami, takze je to "prva pomoc"
Drzim ti palce, aby ti to pomohlo a doplnilo tvoj osobny nedostatok neurotransmiterovych hladin.

RNG

Radecka, aloe je velmi dobry na zaludok, hojivy a upokojivy. Podobne aj na kozu. Davkovanie je 4x2 lyzice, najucinnejsie na prazdny zaludok, aspon 1/2 hodinu pred jedlom.
GSE sa obvykle rozraba 30 kvapiek do pol litra vody a pomaly postupne niekolko hodin pije po glgoch.Mozno aj zdvojnasobnit, tj 60 kvapiek do litra vody.
Quercitin sa berie 2x500 mg az 3x500 mg.

Chaparal 2x500 mg az 2x1 gram(alebo 4x500 mg)
Preco zapaly vzniknu?To je jednoduche=nakaza.

yyyyyyyy

a enzymaticke čistenie čo to všetko je? teraz som prišel na to že to môže byť aj štítna žlaza. hm? stava sa mi ked sa napijem viac vody tak v krku ma tak napína začne mi tam pulzovať a tažšie sa mi dýcha. môže to byť aj s pleťou spoločne myslím štítnu žlazu. fajčenie velmi tomu škodí? a mohol to alkohol spôsobiť? a čo je dobre brať na štítnu žlazu čo je dostupne bez receptu? aspon zatial.

ooo

RNG objednala som si St.Wort Johns a nie je k nemu pribalený leták, neviem ako ho mám užívať... koľko denne? Mám úzkostnú poruchu a chcem to ako náhradu AD

radecka

dakujem Rng.Tieto doplnky mam doma,tak som rada,ze nemusim cakat do pondelka.Este sa chcem spytat kolko toho ma brat?GSE,Qercetin,Chaparal,aku davku za den.Este mam aj aloevera,myslim,ze aj to by mohla brat.Pricinu toho zapalu neviem,a z coho taky zapal moze vzniknut?dakujem pekne.

RNG

Ak je zapal sposobeny bakteriami alebo plesnami, GSE pomoze. Ak je viralny, bral by som Chaparal alebo aspon ine slabsie antiviralne.
Ciste na potlacenie zapalu(nie na adresovanie priciny za nim) su Quercitin, bromelain, curcumin, aswagadha, vitamin C, dumbier...

radecka

Rng je nieco na zapal dvanastnika?mojej sestre zistili zapal dvanastnika,uz sa s tym trapi tyzden,berie nejake lieky a dost ma velke bolesti,nejako jej nepomahaju.pomohlo by jej aj GSE?lebo mam ho doma.co by jej pomohlo?dakujem za radu.

RNG

yyyyyy, daj si urobit rozbor krvi v prvom rade. Ak mas problemy s pecenou a ladvinami, spirulina ti nestaci ale musis pouzit
chancu piedru na ladviny a
protokol dr Berksona na pecen.
A enzymaticke cistenie na cele telo.
Spirulina detoxifikuje pomalicky.

yyyyyyyy

rng ta spirulina mi pomôže detoxikovať cely organizmus? lebo musim mať v strašnom stave všetky organy. som totiž v minulosti v dosť značnej miere práve alkoholom poškodil všetky orgány. velké hnede flaky na tvari sa mi objavili. do bordova mam ruky. atak

RNG

rencaa, ked ma telo nedostatocny prisun mineralov, zacne tazit z kostry, inac by nemalo dost na nervovu cinnost=neurotransmitery.(tetania, depresie, panicke poruchy)).
Ale v kostre su mineraly ulozene v prakticky nerozpustnej forme, takze ked takto putuju v tele a dojdu na miesto z nizzou teplotou, tam sa vylucia a vytvaraju rozne vyrastky.
Je to paradox, ale vyrastky sa tvoria hlavne ludom s NEDOSTATKOM prisunu mineralov. Ludia s osteoporozou maju plno vyrastkov.
Ak dostanes spravne doplnky alebo si napravis travenie a dietu aby si dostala mineraly v dobre rozpustnej forme, nepotrebuje telo odburavat kostnu hmotu a tak dobre rozpustne mineraly nemozu tvorit vyrastky.