Otázky na RNG

RNG

a hloh a ine budu, ked sa tento docasny stav kalamity s komunikaciami odstrani. Do jedneho mesiaca tam hloh a aj ine budu.

RNG

magnezium je, ako aj ine mineraly, potravinovy doplnok
A v mojich obchodoch by mali byt minimum dve zmesi mineralov na kosti a najmenej dve formy magnezia.
Osobne uprednostnujem zmesi mineralov na kosti, tie sa totiz v tele ciastocne zabuduju a nie ako len magnezium osamote, ktore samo chvilu obieha a potom sa vyluci

RNG

ooo, opytaj sa, dokedy mas pit vodu, ci nestaci len par tyzdnov?
Doplnky beries pre to, ze to telo potrebuje a dovtedy, kym to telo potrebuje. Pocuvaj na svoje telo a jeho signaly. Tetania dava dost silne signaly, tie sa nedaju nepocut alebo necitit!
Takze ked si smadna, napijes sa. Ked citis, ze na teba lezie tetania, zoberies si mineraly. A davka je podla potreby
Su ine potreby, ktore telo priamo neciti a prejavia sa az dlhodobo. Ale nie tetania alebo smad. To citis velmi rychlo.

jaja

no a keby bral 2denne waterpills - aby toho nemal veľa cez den:-), a 1 lyžičku denne lecitín, ako dlho by to mohol takto brať? (hloh som nezohnala, tak som mu kúpila waterpills). a viem, že to nie sú potr. doplnky ale to magnézium z lekárne by mu nevadilo k tomu (u vás som nezohnala)?

RNG

Jaja, lecitin je pre kazdeho na cistenie ciev.Odporucam 2x tyzdenne 1 lyzicu na kazdu osobu do jedla.
Na tlak je hlavne hloh(hawthorne)2x1 gram a tiez Waterpills, 2 pilulky po kazdom jedle, ako hovori navod. Nevidim ale dovod, ze by sa to nemohlo pripadne aj zdvojnasobnit docasne, nie je tam nic kriticke.

ooo

RNG dobrala som jedno balenie zmesi minerálov na kosti a chcem sa spýtať, že či sa to užíva dlhodobo? Objednala som si druhé balenie, ale neviem, či ho mám začať hneď jesť alebo si mám dať pauzu. Mám úzkostnú poruchu a tetániu. Ďakujem

jaja

prosím vás odporučte dávkovanie (muž 50r. zvýšený tlak)- waterpills, lecitin.
magnezium z lekárne- v šumivých tabletách do vody môže k tomu piť - denne 1 tbl.?- lebo u vás som nezohnala ešte.
a tabletky od lekára (agen, prenessa) je potrebné vysadiť, predpokladám? dakujem

RNG

ta ranajsia davka je OK. Zinku odporucam 25 az 50 mg.Neber viac denne dokopy.
SJW zvysuje fotosenzitivitu, takze ked ides na slnko, rychlejsie sa opalis/spalis. Tj pri nakupoch a prechadzkach pouzivaj saty a klobuk a natri sa kokosakom
Pepsin HCl je rovnako dobry, dokonca lepsi. Ale davaj pozor na davku(potrebujes 400 az 1200 mg s jedlom)