Otázky na RNG

fiona

ahojky, RNG možno od veci... ale viem že si hlavne za zdravie až potom za krásu, ale chcela som sa spýtať či by si aspon nepouvažoval o dovážaní vody Witch Hazel (hammamel) ktora je velmi dobra pri mastnej pleti-acne a u na Slovensku nie je vobec zohnat. To len tak btw. ale na to treba zrjeme hlavne aby bol dopyt ludi a aby to bolo cenovo vyhodne.

RNG

silvia 2
Aflamil je z radu NSAID(protizapalove nesteroidne) ktore maju zle nasledky na sliznicu zaludka a zatazuju pecen.
Protizapalovych prirodnych je plno, nie je problem to nahradit potravinovymi doplnkami(quercitin, bromelain,pupalkovy olej/borakovy, serrapeptaza, vitamin C, boswelicka kyselina, curcumin,dumbier, vrbova kora(vytazok, salix alba)...)
....
Mydocalm(tolperison HCl) je svalovy relaxant, tym by som sa vyhybal celkove.
Mnoho ludi dostalo z nich anafylakticky sok, nieto miernu reakciu ci bolest v zaludku.

RNG

vyborne majo, ale ja som odporucal GSE na spray do nosa, vaginalne vyplachy a pod. cely cas.
Ten quercitin do sprayu je ale vybornu napad. Mozno aj NAC(odhlienovac) by sa zisiel tam
Ja som zase skusil Samento(1 kvapka), tiez fajn vysledky

silvia 2

ahoj RNG. Užívam aflamil, mydocalm a mám akosi ťažký žaludok. pod rebrami taktiež. može to prosím ťa suvisieť? Mohol by si poradiť?

majo2906

Chápem vás, nemôžte za to, dúfam že už konečne vaše obchody začnú aj zarábať a nebudete mať s nimi iba starosti.

majo2906

No a práve ma napadlo že už dávnejšie som sa vás chcel opýtať, či ste už našiel bezdextrínový b-complex a bromelain.B-complex by mohol byť 50-100 ale asi cenovo sa viac oplatí 100, neoplatilo by sa užiť celú tabletu ale skôr po malých kúskoch by som tabletu odhrýzaval.

A ešte jedna vec, ak máte problémi s nosom a používate koloidné striebro tak vám poradím lepšiu náhradu.Dajte si do nejakej fľaštičky kde ste mal sprej do nosa, tak aby jej objem mal max. 50 ml...dajte 1 kvapku GSE a pridajte štipku quercetinu...ja som otvoril capsulu a do fľaštičky som dal asi tak 5-10% prášku quercetinu a je to naozaj niekoľkokrát silnejšie ako striebro...takú silu som fakt ešte nezažil...pol dňa mi netieklo z nosa a pritom som silný alergik a bol som sa prejsť do lesa kde mi po hlave a do očí lietal peľ.Tak vyskúšajte ak budete mať čas :}

RNG

majo, co sa tyka navykania si na alergeny, na to je pomerne uspesna metoda "desenzitizacie" tj znecitlivenia=prisposobenia tela na ne. Zacnes s malymi davkami a postupne zvysujes.
Ono tak by sa malo postupovat vlastne so vsetkym, novymi potravinami, novymi doplnkami a novymi liekmi.Dat telu sancu sa prisposobit. A nie ho pretazit hned na zaciatku vysokou davkou.
A velmi casto to pracuje, nie vsak vzdy, zialbohu.

RNG

Majo, planujem doviezt este silnejsie zmesy enzymov, ako sa postupne zjavuju na trhu. Ten odrazu vysoky odbyt som neocakaval a ani mi nebol na cas oznameny.
V obchode pri spravnom planovani nema byt nikdy "vypredane"
Ale ako som uz viackrat napisal, aby som objednal musim vediet stav skladu a dopyt a tu nas hanebne postihlo stroskotanie komunikacii z Lucenca(zlyhali pocitacove linky)
Odteraz musim dostavat pravidelmne mesacne spravy o stave skladu a predaji, inac som to nie ochotny dalej hnat so stratou a omluvat sa na fore zakaznikom.

RNG

yyyyy,ja nie som lekar, diagnosrik. Ja len viem, ze ked si clovek telo dlho zamoruje, treba ho odmorit=ocistit zvnutra. Na to sa pouzivaju rozne enzymaticke zmesy, brane na prazdny zaludok
Pomaha aj brat jod, lebo ten zvysi vyrobu vlastnych telesnych enzymov.

majo2906

Dobrý deň RNG...Mohli by ste objednať extra silné multienzými čo ste spomínal nedávno.
Multienzými čo momentálne predávate sú dobré ale predsa len niekedy som ich musel užiť aj 4-5 aby ma nenafukovalo, trebalo by asi viac celuláz a amyláz...proteinových enzýmov má v celku dostatok ale obsahujú dextríny.Po mesačnom užívaní už nepociťujem takú nevhodnú reakciu z ich užívania, ako keby si telo pomaly zvyklo.Každopádne bolo by to výborné nielen pre mňa ale aj pre ostatných čo potrebujú enzými, pravdu povediac za chvíľu boli vypredané ked som sa pýtal či ešte niečo ostalo.