Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

damian

Treba si zadovazit nasledujuce veci (RNG ma mnohe z nich): Glukosamin sulfat - 1500mg denne,
Vit B3 500mg 4x denne,
Vit C komplex 2000mg 2x denne,
Vitamin D,
Bor 6mg denne,
Selen 200mcg denne,
Silne ENZYMY!!!!!!
Omega 3, Omega 6 Omega 9 oleje,
Pit 2 a pol litra cistej vody denne + mineralne soli ako napr Himalajska,
Detoxifikacia tela a traviaceho traktu,
Pbyt na slnku a vzduchu

damian

Je velmi smutna, ba az tragicke, ked doktori ludi travia jedovatym metrotrexatom proti artritide, pritim to, co je treba je vycistit DOKONALE toxicky traviaci trakt a tym zacat proces nicenia zapalov, ktore su sposobene bud bakteriami alebo pliesnami.

damian

Marcia, asi by si si mala precitat clanky o medicine a doktoroch na zdravie.sro.sk Taktiez, som us viackrat spominal, ze medicina NEVIE liecit tak caste a liecitelne ochorenie, ako je artritida.

marcia

RNG:prosim poradte,diagnostikovali mi lupus,autoimunitne ochorenie,citala som o tejto chorobe strasne veci,nemohla som celu noc spat.vcera som bola v nemocnici lebo sa mi vyhadzali hnisave vredy po tele,ale strasne velke,vraj silna infekcia,beriem antibiotika,natieram antibiotikovou mastou a bojim sa,vraj to postihuje hlavne mlade zeny a niektore sa nedozivaju 10 rokov od prepuknutia choroby,postihuje najdolezitejsie organy tela.z coho vznika toto ochorenie??existuje nieco cim to ide vyliecit?doktor mi povedal aby som sa modlila nech to je len poliekovy lupus,lebo dlho ma liecil na artritidu a dlho som uzivala sulfasalazin,potom metotrexat asi mesiac a takisto aravu a vtedy prave sa mi zacal na tvari vytvarat motyl,ktory zmizol po mesiaci a uz sa nevratil.myslite ze to moze byt naozaj lupus??lebo ja uz po mojich skusenostiach prestavam verit doktorom.dakujem za vasu odpoved

RNG

spppp, o akych kapsuliach hovoris?
Doplnky sa beru podla mnozstva aktivnych latok.
Odporucena denna davka (z roku 1948!!!) je 150 mcg denne. Japonci dostavaju v priemere z morskych burin 12,5 mg denne
Viaceri vyskumnici lekari tvrdia, ze stara odporucena denna davka je velmi mala a mala by sa zvysit az na 5 mg denne.A maju to dobre podlozene hromadou vyskumu(a 100 milionom Japoncov....)
Ja som konzervativnejsi, podla mna osobne mozno 2 mg by stacili, rozhodne je to vyse 15 nasobok toho, co bezny vnutrozemcan dostava.

RNG

ooo, v protidepresivnom prostriedku Amorin su SJW a 5-HTP naraz, takze to zrejme je vporiadku.
Jedna davka amorinu ma obsah asi 3 kapsule SJW z mojho obchodu a 25 mg 5-HTP.
Osobne mam radsej oddelene doplnky, tak si mozes kazdy regulovat sam podla potreby. Podla mojich skusenosti SJW je s pomerne okamzitym ucinkom, kdezto 5-HTP sa zda lepsi na vecerne pouzitie, a to v davkach 50 az 100 mg.
Nehovoriac o tom, ze tak je to podstatne lacnejsie, nez "znackovy" Amorin.

RNG

fiona, to bude trvat vyse 3 tyzdnov, kym to pride ku mne, odide, dpravia to do Wiedne a odtial na Slovensko, preclia a rozvezu.
Takze trpezlivost. A radsej telefonuj, to ti usetri nohy.

spppp

kolko jodu denne môžem zjesť . ak mam /si myslým že problem zo štitnou žlazou? môžem aj tri kapsule denne?