Otázky na RNG

RNG

elessar, je to velmi individualne. Radil by som ale brat pravidelne mensiu davku a v pripade PMS ju zvysit.
Nizko hormony nie je choroba, ale nedostatok niekde v tele, takze asi po 3 mesiacich neodide sam.
Ako vsade pri doplnkoch, beries ich vtedy, ked ich potrebujes(signaly z tela) a prestanes, ked ich nepotrebujes, povacsine.Hormony ti to daju pocitit.
......
Niektore ale necitis, ze su v nedostatku povacsine, ako napr mineraly. Pokial nedostanes vyslovene depresiu alebo tetaniu, moze ti v tele postupne pomaly sa odburavat kostna hmota.
Tam by som bral doplnky mineralov stale, hoci aj cely zivot.A riadil sa skor rozborom jkrvi a hustotou kosti, nez signalmi z tela.

elessar

RNG... zeny pri bolestivej menstruacii maju uzivat yam kazdy mesiac okolo periody a cez nu, alebo dennodenne napr. po dobu 3 mesiacov a potom sa uz hormonalne procesy upravia?
vadak.

RNG

nystatim comples, je zlozene z nifuratelu(500 mg a nystatinu 200 000 jednotiek), specificky navrhnute na vaginalne infekcie.
Vyplach striebornou koloidnou vodou alebo GSE(30 kvapiek na 1/2 l vody) ma asi rovnaku, ak nie vyssiu ucinnost.

RNG

medociprin je ruska verzia draheho svajciarskeho(Bayer) ciproflaxinu(ciproxin, cipro ).
Mal by to byt ucinny liek na infekcie mocoveho ustrojenstva(urinarne nakazy)
Ja by som na podobne odporucil branie D-manozy(specialny sacharid), 2 gramy kazde 3 hodiny. To obvykle za 3 dni doslova splachne vsetky streptokoky usadene na stenach urinarnych sliznic.
Metoda ucinna, rychla a neskodna. Povedal by som vyslovene elegantna.
Inac na streptokoky sa daju znicit aj GSE(2x30 kvapiek do 1/2 l vody)

[zruseny12]

Prajem pekny den RNG,prepac,ze az teraz sa ozyvam,ale dnes som nasla na teme Ahojte,od teba nieco pre mna...a to nezvyknem citat prispevky dozadu....mala som v moci krv,tak som davala moc rannu,tam mi nic nenasli tak mi lekarka povedala,ze mam skocit k zenskemu...a tam mi povedal,ze mam slaby zapal a predpisal mi Medociprin 5oomg kazdych 12hod.uz som ho dobrala v sobotu rano posledna tableta...znasala som ho celkom ok....az som sa cudovala...ale pila som hned po tom aj acidofilne mlieko....inak beriem este aj Macmiror complex-vaginalne globule...ale,ja som rozmyslala,ze ked sa zasa krv objavi tak sa budem pytat na Urologiu....inak dakujem RNG,ze mas zaujem...ja som teraz velmi malo na PC...pekny podvecer ti prajem...

katyka

RNG potrebujem radu -som po operácii, mala som narkozu a stale mám taký nepríjemný pocit v žalúdku,nechutí mi ani jesť-prosím porad´čo s tým.Vdáka.

RNG

Valika, somotny beta karoten nemam. Drzim sa radsej komplexnych vytazkov, alebo prirodnych zdrojov, nakolko rozne zlozky jedna druhu podporuju v cinnosti.
Specialne napr na oci tam mam Ocuplex/senior vit, kde je plno roznych karotenoidov a antioxidantov a to nie len na oci, ako to hovori nazov.

witch hazel

fiona,viem zohnat pletovu vodu s hammamelisom bez alkoholu a myslim,ze aj cena je prijatelna.Ak budes mat zaujem dohodneme sa mailom