Otázky na RNG

ooo

hm, ja som na tému depresia prišli včera, dávnejšie určite nie a ak, tak som to nebola ja :) ja sa práveže cítim dobre psychicky, ja som spokojná, usmeivam sa, všetko ma baví, milujem život, len to točenie hlavy a únava... šak dnes som si ešte nič nedala teda

elessar

OOO...skus forum "depresia", tam o tom mozme pokecat...ved ho poznas, tusim som ta tam parkrat zazrel :)))
...inac ja by som asi skusil vysadit uplne vsetko na par dni a potom postupne zacat s jednym doplnkom, pripadne zvysovat jeho davku a ak by sa neosvedcil, isiel by som na iny, potom su mozne rozne kombinacie atd. viem, chce to cas a clovek v depresii potrebuje pomoc ihned, ale mne sa to javi ako jedine riesenie...ako pisal NAVI...skusat a sledovat, co na to telo povie. prajem, aby si sa z toho cim skor dostala.

ooo

ja si nemyslím, že som unavená z predávkovania... ja túto únavu veľmi dobre poznám, je súčasť mojej diagnózy, len som myslela, že som nad ňou už zvíťazila... aj tie stavy, ktoré mám nijako podľa mňa nesúvisia so SWJ, pretože práve kvôli nim som ho začala brať = tie stavy tu boli už predtým

RNG

ooo, ak si predavkovana a z toho unavena, vynechaj jeden den uplne, a potom ber len 1-2 denne.
Zialbohu, kazdy na vlastnej kozi si musi najst spravnu davku.
Poddavkovanie je depresia, predavkovanie je utlm, telo vypina aktivitu.

ooo

RNG a Navi, ja beriem aj zmes minerálov na kosti 2x2 presne ako hovoríš a zle mi je furt a furt... ja to nechápem... vraj ten SWJ zaberá hneď, ale nezaberá nič a ten cipralex mi na to pomohol, tak teda neviem... kokosový olej nemám, ten si teda ešte kúpim, ale tak čo mám robiť, čakať alebo čo? však každý deň je utrpenie, ja robím s ľuďmi a som dosť mimo provoz miestami

navi

RNG, nebolo by lepšie, keby OOO skúsila ešte menšiu dávku? Ja počúvam svoje telo a reagujem na to, čo mi povie. Teraz mi hovorí, aby som bral 1tbl SJW denne. Pri vyššej dávke ma utlmuje. A to som začal prvý deň s dávkou 3-3-3. Každé telo je idividuálne a viac či menej inak reaguje, takže OOO, poslúchni RNG, a zníž si dávku. S najväčšou pravdepodobnosťou ti je zle preto, lebo si predávkovaná.

RNG

mnohe doplnky mozu zvysovat tvorbu HCl. Koncentraty casto drazdia vylucovanie.
Zialbohu je to len docasne. Parietalne bunky maju iba urcitu kapacitu tvorby.

majo2906

Dobre počkám...veľmi sa teším ked prídu...teraz ked neužívam enzými tak cítim ako sa mi zhoršila alergia a znovu ma nafukuje...v črevách, v žalúdku nie, aj ked neberiem betain zdá sa mi že chaparal zvyšuju hcl v žaulúdku