Otázky na RNG

RNG

cider, ten papajovy enzym=cukricky na travenie, je skor velmi jemna pomocka.
Tam by mali byt ine, silne enzymi ako Pancreatine, Multi Enzyme, Bromelain a podobne.
Zle natravenie zo zaludka pokracuje hnitim v crevach, kde sa rozmnozia neziaduce bakterie. Preto Betain HCl alebo Pepsin HCl sa neda nicim nahradit.
Spravne natravenie v zaludku, bez kvasenia a hnitia dalej podporuje spravnu probioticku flaru v crevach.
Hnacky su dosledok nespravnej flory v crevach, telo sa snazi vyhodit neziaduce latky a nespravne bakterialne zamorenie.

kostlivec

RNG, ako dlho mam uzivat kaprylovu kyselinu, ak mam kvasinky? teda priznaky uz nepocitujem, ale viem, ze z tela sa plesen len tak rychlo neodstarni. (uzivam 1 tbl. denne - 350 mg + lapacho denne, candivac,lactobacily) dakujem

cider

RNG, objednala som si u teba Acidofilus, chcela som aj Betain HCl,ale ze ho nemate. Vsimla som si ale nejaky papajovy enzym na travenie,je dobry?Mam totiz caste hnacky a chcem s tym nieco robit. Dakujem

RNG

ooo, merala si si cukor v case, ked sa ti mota hlava?
Tak isto sytenie krvi kyslikom?
Oboje mozu sposobyt chvilkove malatnosti a krutenie hlavy

ooo

RNG cukor mám dobrý a únavový syndróm... tá únava nie je stála a nemám žiadne iné kritériá na stanovenie tejto diagnózy :)

RNG

jozko, mnohi vegetariani maju vysoky prijem sacharidov a pre to maju kvasne alebo plesnove nakazy v tele. Tie znacne oslabuju imunitu
Odporucam precistit traviaci trakt, drzat niekolko dni ultranizkosacharidovu dietu s plno kokosovym olejom, 3x2 oreganovym olejom(s jedlom!!) a potom nasadit spravne probiotika.
Probiotika sa beru aspon 3 hodiny po antimikrobialnych(oreg. olej,. GSE, extrakt z olivovych listov,graviola, lapacho...)

RNG

ooo, nakoniec mozes mat len nizko cukor alebo unavovy syndrom(tj zamorene telo ci uz chemikaliami, splodinami travenia alebo nejakymi mikrobialnymi nakazami, pripadne parazitmi)

majo2906

jozko5123...nemusí byť výhra ked neje mäso ale ked jej to vyhovuje a nie je často chorá alebo unavená tak ok.

jozko5123

dakujem:)
co je lepsie na hrdlo oreganovy alebo GSE? Maminu casto bolieva hrdlo..
Stravuje sa zdravo, je 20 rokov vegetarianka..