Otázky na RNG

jozko5123

neda sa mi dovolat do predajne,
3 krat urobi tuuu a odkazovka...
dost ma to hneva a to uz dost krat skusam a este idem dalej skusat:(

julla

RNG, prosím ťa, dostanem v tvojich obchodoch aj beta glukan? Ak áno tak koľko miligramové tabletky (kapsule?) to sú? Veľmi pekne ďakujem.

RNG

Igor, miesto na reklami je na boku, platene reklamy Google.
Dobre zmesy mineralov su rozne mineraly na kosti.
Regeneracne na cele telo(detoxifikacia , ziviny...)je napr zmes roznych zelenych, ako napr Good N Green(35 zloziek), Spirulina, kelp atd.
Tieto su nie lieciva, ale koncentrovane jedla, preto sa maju brat ako jedla, v gramoch, nie miligramoch na klinicku ucinnost.
Zelene vrsky zelenin su tak isto plne zivin a antioxidantov, len ich treba jest na desiatky a stovky gramov pre ucinnost.

RNG

hanicka, rozne antioxidanty spruznuju cievy,tiez mnohe flavonoidy. Doma casto predpisovany ascorutin obsahom kyseliny askorbovej(vinamin C) a rutinu(bioflavonoid) ciastocne pomaha spruznit cievy.
V danom prostriedku su prave bioflavonoidy, vytazok z pagastana(trochu) a trosticku inulinu, potravy pre probiotika.
Na vysmech je ale upozornenie, aby ludia brali len jednu tabletku.
Ja obvykle odporucam dost velke davky vitaminu C s bioflavonoidmi(gramy, nie miligramy)vitamin E(400-800 IU), 200-400 mg vytazku z pagastana konskeho(20% escin), ale hlavne ine antioxidanty, ako extrakt z hroznovych jadier(100 mg, 90% PAC), pycnogenol, selen(200 mcg+)
ale co cievy potrebuju hl;avne je cistenie od tukovych a tukovobielkovinnych ussadenin, ktore znemoznuju regeneraciu cievnych stien.
Pravidelne brasnie Lecitinu(2x do tyzdna polievkovu lyzicu) postupne precisti a spruzni cievy, zlepsi celkove cirkulaciu a podstatne znizi moznost zlyhania roznych organov z nedostatocneho obehu krvi pri zapchatych cievach(porazky, infarkty, znicene ladviny, pecen, plucna kapacita...)

igor20r

tak mi presne povec aku vitaminovu a mineralovu zmes. kludne aj z tvojho obchodu. neviem čo myslíš..vitamíny? c, k či ako? čo je to min. zmes? kelp? apod??

RNG

rolnicka, ja zatial nic nevyrabam, len dovazam vyrobky roznych vyrobcov z USA, ktore povazujem za kvalitne(GMP) , klinicky ucinne (spravny obsah a davky) a cenove pristupne.
Na chudokrvnost sa obvykle dava zelezo, viamin B6, B-12 a kyselina listova.
Preted rokmi som pribuznym domov posielal zmes Easy iron, kde zelezo je vo forme lahko absorbovatelneho Glycinatu plus nejake vitaminy , a bolo to ucinnejsie, nez doma predpisovane lieky na zelezo.
Chudokrvnost ale je obvykle sposobena poruchou travenia(nedostatok kyselin a enzymov), co sa prejavuje palou, nafukovanim a niekedy pravidelnymi hnackami.
To treba adresovat v prvom rade, lebo ma to za dosledok nielen chudokrvnost ale osteoporozu, nervove problemy, zrychlene starnutie a znizenu imunitu a regeneraciu.
Na zaludocne travenie Betain HCl, na crevne enzymaticke zmesy(Pancreatin, Bromelain, Multi Enzyme)

hanicka

RNG prosim ta, vies mi napisat nieco k pripravku HEMODIN tablety-na hemoroidy, ze ci je to chemia, a ci prirodne zlozenie, ja tomu v tej latine nerozumiem tym zlozkam a ci je to dobre... obsahuje to aj pagastan a dubovu koru? je pagastan na hemoroidy uzivat vnutorne?nexcem brat detralex a okrem toho poznam len tento hemodin, no mozno existuje aj daco ine?hm

RNG

igor20, ber dobru vitaminovu a tiez mineralovu zmes, nejake enzymi na precistenie(odmorenie) tela.
Jedz hodne zeleniny