Otázky na RNG

luse

Dobry den Rng, mohli by ste mi prosim vas napisat ako mozem davkovat colostrum (od vas) pre 4rocneho syna. Ma kasel aj nadchu a o par dni odchadzame na dovolenku, tak chcem aby sa z toho co najskor dostal. Davam mu oregano,NAC,vitamin C,omega 3,spirulina,GSE 15kvapiek do 2dcl a striekam do nosa striebornu vodu.Poradite mi prosim aj kolko vitaminu E mu mozem davat(ideme k moru) DAKUJEM ZA ODPOVED a prajem pekny den.

srnka

PROSIM vas poradte mi ako sa mozem zbavit stri po porodeda sa to nejako laizrom odstranit???????piste na mail.dakujem

jozko5123

planujem si kupit GSE,oreganovy olej, psyllium a betain HCl, dufam ze to budu mat a ak nebudu mat ten betain HCl tak by som dake enzymy, ake su najlepsie?

oli

Ďakujem RNG a predávaš aj koloidnú striebornú vodu? Kúpim si z Tvojho obchodu aj iné doplnky, aj tie Omega 3.
Prajem pekný deň.

RNG

Oli, na oci je vyborna koloidna strieborna voda. Ja si ju striekam do oci niekolkokrat denne.Spray flasticku nosim so sebou a mam ich v kazdej kupelni a aute.
Inac aj kazdy iny v rodine ju pouziva, nielen ja.
Dobra je aj do nosa aj na vaginalne vyplachy.

oli

RNG, okrem všetkých tých problémov čo som uviedla mám aj zápal spojiviek, na ktoré mi nepomáhajú žiadne kvapky. Mám aj suché oči. Dokonca sa nemôžem zbaviť ekzému hlavne pod ľavým okom. Poradíš ešte?

RNG

navi. pokial si pamatam rozne endorfiny vytvarane v mozgu maju funkciu podobnu ako opium a preto nazvali ich receptory opiatovymi.
Z maku nemozes dostat dost opia, len z makovic. Pre to je v USA zakazane pestovat mak.
Inac je to hlupe, lebo opium bol pouzivany ako velmi uzitocne liecivo po starocia.A do dnes sa bez neho nevedia obist.
Hlavne vo forme alkoholickeho roztoku, zvaneho Laudanum sa kedysi volne predaval proti bolestiam.(laudare=latinsky chvalit)
Aj slovenske slova opit a opojit maju v nom zaklad.