Otázky na RNG

navi

RNG, ja som sa pýtal, či existujú nejaké potravinové doplnky z maku, ktoré by mali podobné účinky ako trebárs SJW.
Vyzerá to ale tak, že to by najprv museli vyradiť potravinu mak z repertoáru nevyhnutných drogových prekurzorov.

RNG

Psyllium(a zeleniny a celozrnne produkty) upravuje pohyb a cistenie criev, probiotika travenie a vytvaranie roznych vitaminov a obrannych latok.
Oboje su potrebne pre spravnu cinnost traviacej sustavy.

monika 43

RNG,trpim nepravidelnou stolicou, po 3 - 5 dnoch idem na velku. Zacala som uzivat psyllium (asi mesiac uzivam), ciastocne sa to napravilo v tom, ze uz nemam zapchu.Rozmyslam, že si zakupim potent acidophilus, myslis, zeby mi to mohlo pomôct pri traveni? Uzivam este z tvojej predajne multi enzym, spirulinu a lecitin. Dakujem ti za odpoved

RNG

Swiss Just je stara svajciarska spolocnost, zalozena v roku 1930, dnes mnohovrstvovy distribucny system a draha svajciarska praca produkuje obmedzene mnozstvo zdravotnej kozmetiky a doplnkov, poriadne drahych.
Samozrejme o kvalite nemozno vobec pochybovat. To maju Svajciari v krvi.
len sortiment je pomerne maly a ceny su privysoke na moj vkus.
Spat na caste bolesti hrdla:
Odp[orucam pit GSE rozrok(30 kvapiek do pol litra vody 2 krat denne, ale najlepsie postupne cely den po glgoch), tiez oreganovy olej 3x2 robolky alebo niekolko kvapiek do vody(pali ako fras)
Zaroven odporucam, ako kazdemu posilnit si imunitu(zinok, selen, probiotika, vitamin C a E)

valek

RNG,mozes sa,prosim ta, pozriet na tento vyrobok a napisat svoj nazor,ci podla teba moze naozaj pomahat na celkovu vitalitu organizmu?Dakujem.

-odkaz odstránený-

RNG

navi, sorry. Opiaty su prisne kontrolovane drogy
Ja sa zaoberam len s potravinovymi doplnkami, povolenymi, neskodnymi a legalnymi.

RNG

Extrakt z cilantra zatial nikto nerobi, pokial viem
MSM je bezny potravinovy doplnok, aj ja by som ho mal mat v obchodoch, spytaj sa predavaciek.

RNG

cilantro je zeleny vrch(vnat) koriandra.
Spytaj sa v zeleninarstvach
Inac semeno koriandra predavaju ako koreninu, a ak nie je pristare, iste ti v kvetinaci alebo zahradke vyklici.