Otázky na RNG

RNG

ooo, ucinok SJW a cipralex je ten isty, mechanizmus SSRI. Ale cipralex po sebe zanechava postranne ucinky, z ktorych malatnost a strata rovnovahy su bezne a u niekoho trvaju mesiace.
Skus aj ine neurotransmitery, napr mineraly. Zober si 2x2 mineraly na kosti so spirulinou, najlepsie dobre absorbovatelnu zmes, Bone Essentials.
A lecitin. To radim aj tak kazdemu na cistenie zil(2x do tyzdna 1 lyzicu cisteho lecitinu, granulatu), je totiz bohaty zdroj cholinov a phosphatidilseldrinu, co su tiez potrebne neurotransmitery.
A daj si rano lyzicu kokosoveho oleja na extra energiu.

RNG

collostrum je potravina, intenzivne davkovanie pre dospelych je az 20 gramov denne, co reprezentuje 2 dcl cerstveho collostra.
Ked dieta potrebuje den-dva extra imunoglobuliny na porazenie nakazy, vysypte mu obsah 10 kapsul do jedla alebo drinku.
Osobne odporucam collostrum nie na pravidelne pouzivanie ale skor narazove davky v pripade zdravotnych kriz.

RNG

luse, najucinnejsi je ten oreganovy olej a striekanie mnohokrat denne striebornej vody do nosa.
GSE predide komplikaciam.
Vitamin E je tukorozpustny, tj sa hromadi v rele, podobne ako vitamin D. Takze sa nemusi brat kazdodenne.
Pri silnej expozicii na slnko ale odporucam dospelym brat az 800 IU niekolko dni, tj polovica z toho par dni by robila dietatu dobre proti silnym ucinkom slnka.

RNG

srnka, striam sa skor predchadza, nez sa potom opravuju.
Kokosovy olej a aloe vera posobia cez kozu hojivo. Nie je to sice garantovane ucinne na strie, ale na kozu je to vyborne.

ooo

RNG pomôž mi prosím ťa, lebo už zase pomýšľam na antidepresíva... brala som cipralex, vysadila som a vracia sa mi to... najväčší môj problém bol točenie hlavy, záblesky derealizácie a únava a tieto tri veci sa mi vracajú práve. To točenie je vkuse, ráno sa s tým zobudím, večer s tým idem spať, mám pocit, že odpadnem, spadnem, unavená som ako pes... hrozné... dva mesiace neberiem AD a beriem SWJ z tvojej predajne asi dva týždne, 3x2 tbl, ale nič... pora´D, čo ešte robiť, čo ešte si kúpiť, ako sa vyhnúť aj antidepresívam, aj poraziť tieto stavy...