Otázky na RNG

RNG

glukomer ma kazdy cukrovkar.
Meranie kyslika v krvi sa robi takou malou krabickou, co sa nasadi na prst.
Ja som si ju kupil pred par rokmi, ked som mal v dosledku nezachyteneho zapalu pluc znizenu kapacitu, takze ho pri vyletoch nosim so sebou, aby som videl, ako vysoko mozem vystupit bez ohrozenia.
Posledne v Kanade(Banff), som sa musel obratit tesne pred koncom tury, lebo pri 3000 metrovej vyske mi obsah kyslika v krvi zacal klesat pod 90%

igor20r

rng prosimťa .som zufaly toto je môj príbeh: dávnejšie som uplne vela pil alkoholu. každy den este aj ked som bral antibiotika. každy den som bol skoro opity 3 mesiace v kuse. to bolo cca pred 5 mesiacmi. potom som prestal piť. že to už nemôže takto pokračovať tak teraz už približne tých 5 mesiacov nepijem . ale mam problem. stále bušenie celého tela temena hlavy čelo ruky nohy brucho . rano ma bolieva hlava. pod hrtanom. sa mi tažšie dýcha.trasu sa mi prsty. rano mavam strašne červene oči žilky. tvár mam taku sčervenanu akoby mam tažku hlavu. cítim sa ako v sne. dá sa stym este niečo robiť? mam chuť to šetko skončiť. už peť mesiacov nepijem ani neplanujem ale už ma to nebaví, včera som bol na krvi. dá sa zistiť niečo z toho? lebo v januari v odberi nič nenašli. môže to byť zo štítnej žlazy? čo by si mi doporučil? dakujem ti velmo pekne za hocijaku odpoved igor 20r

cider

RNG,ale mne v Lucenci povedali,ze betain bude az o tri tyzdne..ze sa mam ozvat potom a spytat sa.tak ja neviem:) A kolko cca stoji?

RNG

cider, v zasielke odchadzajucej dnes zajtra bude betain.
Omluvam sa, pre hrozny stav lokalnych komunikacii(Lucenec) sa nam vsetko oneskorilo

RNG

kostlivec, na skutocne odstranenie plesni z tela treba klinicky ucinne davky spominanych.
Kaprilovej kyselinu treba minimum 3x1 gram(to sa rovna 3 lyziciam kokosoveho oleja)
Lapacho(Pau D Arco) aspon jednu polievkovu lyzicu kopcom, varit minimum 15 minut a prikryte odstat cez noc luhovat.
Oreganovy olej 3x300 mg je nevyhnutny
A dodrzovanie ultranizko sacharidovej diety aspon 1 tyzden s mnozstvom vlaknin(zeleniny, psylium) sa neda nijak nahradit.A davky probiotik.
Inac tie plesne nevykopnes z tela