Otázky na RNG

RNG

navi, v USA som vyrobca spruzin pre letecky priemysel.
Len na Slovensko dovazam doplnky ako cast pomoci krajanov v tomto odbore, ktory je na Slovensku este prilis novy.
Samento som dal do obchodov lebo je to podla literatury(napr dr Jane Whittakker) najucinnejsi prostriedok a uspesne odstrani aj dlhorocne boreliozy, je uzitocny pri lieceni roznych bakterialnych, vcitane skrytych chlamidii, roznych autoimunnych, tiez rakovin.

venddy

RNG, co je dobre zlepsenie funkcie pecene?, oco nema moc dobre pecenove testy, ale nie z alkoholu, ale z prekonania neliecenej zltacky v detstve..Porad..

eva 10

RNG kupila som si v tvojej predajni bone a spirulinu pre 4 rocneho chlapca ktoremu nadoblicka nevyraba potrebne mnozsvo hormonu ja mu ho dodavam v hormonalnych liekoch no tie mu vyplavuju vapnik z tela takze ma kosticky ako 1,5rocne dieta ja som mu nasadila bone pol tablety rano plus spirulinu celu tabletu a tak isto mu davam aj vecer neviem ci je to dostatocna davka vopred dakujem

navi

RNG. Ešte si mi neodpovedal, či je dobré používať Samento spolu s antibiotikami. Ďakujem za odpoveď.
Neviem, či som správne pochopil, že Samento predávaš aj na Slovensku, alebo len v USA?

RNG

Navi, ked das medzi niektorymi antibiotikami a prabiotikami pauzu aspon 4 hodiny, hlavne ked beries probiotika na noc, masivnu davku, tak to ma zmysel.
Su niektore atb a aj rozne antimikrobialne prostriedky, ktore su selektivne velmi silne na streptokoky, stafylokoky atd. ale nie na lactobacily, cize neskodia crevnym kulturam natolko. Napr GSE, extrakt z olivovych listov a podobne.

Ja mam v predajni to iste Samento od toho isteho vyrobcu(Nutramedics) ale 30 ml balenie.
Informacia na slovenskom baleni je chybna(zamerne). Vyraba sa len jedina koncentracia, 0.5% POA.(pentacyklicke oxindolove alkaloidy)

Klinicky ucinne davky su 2x10 (niekedy az 20 kvapiek).
Ja som vyskusal proti zapalu stredneho ucha raz 2x30 kvapiek a za 3 dni bolo po zapale.Zacal som s piatimi, po 12 hodinach som necitil ziadne priznaky Herxheimerovej(uhynovej reakcii) tak som to zvysil na desat, dalsia davka bola 20 a dalsia 30. Na treti den sam spustil spat na 2x10 a pre istotu som pokracoval dalsie 2 dni(rekonvalescencia). Toto vsetko prebiehalo samozrejme pri mojom plnom pracovnom zatazeni a len jeden den som mal zvysenu teplotu 37.5 a aj to len niekolko hodin.

navi

RNG. Má zmysel používať probiotické kultúry počas užívania antibiotík, alebo až po odoznení ich účinku?

navi

RNG. Môžem Samento na boreliózu použiť aj hneď teraz s antibiotikami? Našiel som toto, bude to stačiť?, alebo máš aj ty v ponuke?

RNG

julia, je tam vytazok z huby agaricus blazei, ktory ma na jednu kapsulu 275 mg betaglukanov.Cize silny zdroj na klinicky ucinne pouzivanie(3x2 denne)

RNG

Hanicka, pyknogenol tam nemam. To je drahy francuzsky produkt vyrobeny z pobreznych borovic(pinus marinus)
Ale je tam plno inych antioxidantov.