Otázky na RNG

kostlivec

aha, teraz som si precitala na fore o nejakej Chanca piedra. to sa da dostat v lekarni? a okrem toho este nieco? a dieta je potrebna, lebo on ju iste nebude drzat..

kostlivec

RNG, chcela by som sa Vas spytat, ci neviete nieco odporucit na zlcnik. priatel ma s nim problemy, ma aj kamene a vcera mal pravdepodobne zlcnikovy zachvat. existuju nejake vyz.doplnky, ktore by to trochu zlepsili, alebo co ma robit? dakujem

eva 10

RNG malo ma cortizonu vyraba sa mu vela muzskeho hormonu a to lekarka potlaca hydrocortone a co povies na ten bone a spirulinu mozem mu davat ten yam mu kupim tiez dakujem

navi

OK RNG. Z toho čo si napísal v minulosti ale viem, že sa venuješ prevádzke obchodov na potravinové doplnky aj v USA. Z tvojej tajuplnej odpovede ale usudzujem, že Samento predávaš aj na Slovensku, a že sa môže brať súčasne s antibiotikami, kedy sa antibiotický účinok znásobuje. Ozaj. Takže okrem prevádzkovania obchodov, poradenstva sa venuješ ešte aj výrobe pružín do leteckého priemyslu? Čo ti zaberie najviac času?

RNG

venddy, na precistenie a regenaraciu pecene je protokol dr Berksona, mnohokrat spominany tu:
900 mg sylimarin(vytazok z ostropestreca, Milk Thistle)
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen(organicky viazany.

RNG

eva 10, mozno by mu pomohlo brat yam, ten je zdrojom roznych hormonalnych polotovarov. Pomaha velmi pri osteoporoze zenam v prechode, mozno by pomohol aj dietatu.
Uskodit nemoze, je to len jedlo mexickych indianov, pouzivaju ho podobne ako my zemiaky.
Sledujte hladinu mineralov v krvi. To vam najlepsie povie, ktory krok je spravny v doplnovani ci liekoch.

Inac, coho ma malo(cortizon, aldosteron adrenalin, noradrenalin,dopamin)?