Otázky na RNG

RNG

Oli, ked chces dobru zmes na oci, je tam Ocuplex, ktory obsahuje viacero veci na oci, vcitane zinku, extraktu z bilberry(silny antioxidant specialne na oci) a luteinu, ktory tak isto je klinicky odporucany na oci.
Acetyl-L carnosine zialbohu nemam, vobec je ho problem dostat. Prichadza vo forme 1% roztoku kvapiek do oci, kde este aj vyrobcovia v USA sa neodvazia na flasku nic napisat okolo ucinkov okrem obsahu, kde glycerin a carbomer su uvedene ako aktivne zlozky a acetyl L -carnosine a borova kyselina ako neaktivne, na posmech sveta.
Tu je jeden europsky zdroj:
www.ethosplan.com
......
Viac informacii je napr na:
www.wisechoicemedicine.net

oli

Ďakujem RNG, manžel sipriniesol z liečenia z Hágov leták o makulárnej degenerácii. Čo je to prosím acetyl L-Carnosine, máš ho v ponuke? Aj druhé oko už sa mu horší. Enzýmy už mu dávam, kúpila som ich tento rok z Tvojho obchodíka. Kúpim tie omega 3 pre manžela aj pre seba, skúsim na tie očné sťahy. Ešte sa vrátim k tomu Zinku, čo si mi odporúčal na stratu čuchu, 50mg nie je veľmi vysoká dávka?

RNG

Oli, ta cierna skvrna je v sklovci(floater), v sosovke(katarakt) alebo odumrete nervy na sietnici?
Na prve dva su enzymi a acetyl-L carnosine, ale na odumrete nervy zial nepomaha nic, pravdepodobne.
Z fotograsfii vnutra oka sa to da lahko zistit.
Tiez mapovanie ocneho pozadia(sietnica) urci aktivne a pasivne oblasti na sietnici.
Teoreticky regeneracia nervov je mozna, ale velmi nepravdepodobna.
Treba adresovat v prvom radce cirkulaciu(lecitin a mnozstvo silnych antioxidantov) a tiez brat polotovary na regeneraciu nervov, hlavne rybacie oleje,EPA/DHA(tiez prispievaju k zlepseniu cirkulacie)

oli

Rng prosím, manžel má pred ľavým okom údajne čiernu škvrnu, v minulosti prekonal toxoplazmózu. Liečil sa aj vo Vyšných Hágoch, ale škvrna je tam stále. Prosím o radu. Ďakujem

navi

RNG. Tak teraz si ma fakt prekvapil!!!
Ty si nezmar!!! Na to, že toto robíš ako bokovku popri 50 hodinám týždenne s pružinamy, tak to si fakt borec!!! Tu ani nejde o to, že to robíš, ale do akej miery sa v tom vyznáš!!! Chlape, ja ťa fakt obdivujem!!!

RNG

majo, pupalkovy olej tam je, taktiez obsahuje protizapalovy GLA.
Naviac je na Slovensku pre zeny viac znamy, ako borakovy.

RNG

eva 10, nedostatok cortizonu sa da doplnit hydrokortizonom, ale to je obvykle len pri operacii ladvin, kde sa nadladvinova zlaza poskodi.
Cortizone nema s muzskymi hormonami nic spolocne, aspon v literature som to nikde nenasiel.
Nie je odporucany vobec pre deti.
Takze nechapem pouzitie na dieta. Ma totiz pri pravidelnom pouzivani privela roznych skodlivych nasledkov.
Co sa tyka absorbcie mineralov(teda nie len vapnika) vitamin D3(tiez vyrabany v oblickach) je nevyhnutny prete absorbciu a zabudovanie do kosti.
Preto by som dietatu este odporucal brat rybaci olej, napr 3 gramy+ oleja z trescej pecene denne.
Inac je tam aj dobre absorbovatelna zmes mineralov na kosti(Bone Essentials) ktore su v kapsuliach, prasok ktory sa da vysypat do jedla .

RNG

navi, ja nie som priekupnik, ale inzinier.
Do toho doplnkarstva som sa dostal len ako celkom postranna zalezitost.
Mal som rozne zdravotne problemy a zacal som odoberat periodika roznych lekarov, ktori mali iny pohlad a liecebne metody.
Po mnohych rokoch, ked som plno ludi tu v USA a pribuzenstvu a priatelom na Slovensku posielal rozne doplnky, ktore im pomohli som sa rozhodol otvorit obchod na Slovensku, kde by boli tieto k dispozicii hoci komu, nie len mojej rodine a priatelom.
Samozrejme, nechcel som na tom zarabat, ale vymedzil som si urcite straty s otvorenim a pociatocnou prevadzkou.
Tie som ale uz vysoko prekrocil, zialbohu.
Samozrejme tie straty vykryvam z mojho prijmu z USA.
Moja mala rodinna firmicka v USA je celkom slusne prosperujuca a prijem z nej mi dovoluje tuto Slovensku cinnost.
Daleko najviac casu na nej mio momentalne zaobera tato diskusia. O zasobovanie obchodov sa stara hlavne moj syn(objednavky, prebalovanie inventarizacia a colne papiere).
Ja sa venujem vyse 50 hodin tyzdenne mojmu podniku na spruziny, 7 dni do tyzdna.

majo2906

RNG...dobrý deň, musím pochváliť užívanie lecitínu.Netrpím už na chladné končatiny a navyše mi lepšie trávi rastlinné tuky...zjem za deň aj 80 g a úplne v pohode bez ťažkostí mi to telo využije aj napriek tomu že som prestal užívať enzými.