Otázky na RNG

touareg

RNG,mal by som záujem si prečisťovať cievy.Hovoríš, že je to dobrá vec pre každého, uživať 2x týždenne lyž.lecitinu.Chcem sa ale opýtať, či by bol vhodný lecitín aj v tabletách, lebo sa mi zdá, že aj taký predávaša ak ano, ako a koľkokrát denne užiť, vieš, ja som singl, nemam ženu, žijem sam, takže doma nevyvarám, stravujem sa v praci a doma jem rano a večer sucgu stravu, takže si to nemám ako zamiešať do jedla.Dik za odpoveď.

RNG

joalis, nikto nie je Boh. Vsetci sme len omylny ludia.
To si niekedy niektore kapacity nechcu uvedomit.Dokonca nie len lekarske kapacity, ale aj obycajni radovi lekari.
Chanca piedra je stary liek na rozpustanie kamenov v Juznej Amerike. A osveceny. Mozes si to "vygooglovat".
Napr z :
www.rain-tree.com

Martin_242

Aha tak už som si na stránke Good'N Natural zistil, že je to 100 tabletové balenie, takže zajtra budem volať do rpedajne, dúfam, že aspoň dve-tri balenia budú.

Martin_242

RNG: Potreboval by som extra silný horčík, chcel by som Ťa poprosiť o informáciu, či si posielal na Slovensko (BA) Magnézium(oxid)500 mg a v akej je forme, resp. koľko tabliet je v balení.
Ďakujem!

joalis

RMG. ty si tu niekde odporúčal MUDr. Jonáša a jeho firmu Joalis ako pokrokových alternatívnych lekárov. Tak ja som na prednáške MUDr. Jonáša v Brne položil otázku, ako a čím sa dajú rozpustiť žlčníkové kamene. Sám MUDr. Jonáš sa vyjadril, že nijako a NIČÍM!!! Proste sa nedajú rozpustiť - podľa neho. Je to jasné? Myslím si, že on nie je hlupák a vie toho dosť, takže takéto jeho tvrdenie určite vychádza z jeho hlbokých znalostí.

RNG

Kostlivec, rozne andske caje drzim aj ja v 450 gramovych baleniach, co je dost na 2 + mesiace, v pripade ladvinovych a zlcovych kamenov spravna davka.
Na skusku v malych baleniach ich maju rozne cajove domy, ale znacne drahsie na vahu.A sprevadzane obvykle "privelmi optimistickou(nechcem povedat priamo hromadou polopravd)reklamou a navodom pouzivat male neucinne davky.

RNG

Pokial ma zlcnikove kamene, daval by som si bacha na prilis mastne jedla, vajcia a kakao.
Chanca piedra(phylanthus nirrurri) je vo forme caju.
1 lyzica kopcom do pol litra+ vody, povarit 5-10 minut, prikryt a nechat luhovatcez noc. Rano zliat, nefiltrovat, ochutit a postupne cez den pit.
Doba rozpustenia kamenov je od 4 do 10 tyzdnov(podla velkosti a zlozenia).

Zaroven to rozpusta aj ladvinove kamene.

kostlivec

neodpovedali ste mi na ten zlcnik :( a ci treba aj zlcnikovu dietu... a dokedy treba uzivat tu chanca piedru? vdaka.