Otázky na RNG

RNG

touareg, velka narazova davka je ucinnejsia nez mnoho malych
Predstav si, ze mas krabicu polovyschnutej farby. Co ti pomoze, ked do nej das za naprstok riedidla?
Na to potrebujes pohar riedidla.
3dcl mrkvovej stavy staci na lyzicu psylia a lecitinu

face of agony

RNG, prosim ta, chcela by som si vycistit pluca tym oreganovym olejov. Chcem sa ta spytat, ze ako sa uziva, v akych davkach, ako dlho. Dakujem

touareg

Takže odporučaš radšej ten granulat.
Ok. Inak robim si skoro každý deň odšťaVENU MRKVU-ASI TAK 3DCL.Možem si ho teda zamiešať aj do nej a asi koľko do tych 3dcl mam dať toho lecitínu?
Alebo ako to rozdeliť, aby mi do toho týždňa vyšli tie 2 lyžice?

RNG

zaz, resp moje predajne.
Produkty su vybrane z roznych velkych reputabilnych firiem z USA.
Pozri na pravy bok, reklamy Google
Doplnky vyzivy(RNG)

RNG

touareg, lyzica lecitinu je asi 7 gramov. Absorbcia z tabletiek je slabsia, ako z rozvareneho lecitinu.
Ja som si kedysi vyrabal akoby puding z psylia, lecitinu trochu mlieka a ovocnej stavy. Zamiesal v tanieri a nechal v ladnicke cez noc, rano som to jedol. Dalo sa to zniest.

RNG

zaza, potravinove doplnky ci doplnky vyzivy treba hlavne hladat v obchodoch nas to sa specializujucich. Do lekarni patria lieky, hlavne.
Mnohe cajove domy to mozu mat a samozrejme aj moje predajne.

oli

joalis, ja som zase užívala niektoré prípravky Joalis od MUDr.Jonáša a nebadala som žiadne účinky na sebe,aj keď doktora Jonáša a jeho spôsob liečby uznávam. Nikto nevie všetko a človek sa stále učí a objavuje.