Otázky na RNG

caltha palustris

dobry den RNG, urobila som poriadnu hlupost a uvedomujem si to, ale neviem ako dalej. mam aknoznu plet, uzivam GSE a na tvar na noc davam moc a ked zaschne tak kokosak s niekolko kvapkami GSE. neviem ci to nejako suvisi, ale vcera sa mi lica zlupali napriek tomu, ze som sa nespalila ani nic podobne. rozmyslala som, ci to nebude od toho ze som GSE v oleji rozmiesala nerovnomerne dostalo sa ho tam privela naraz, ale zosupala sa mi aj koza pod okom, kam to nedavam. dnes rano som si zapudrovala plet detskym pudrom ktory pouzivam uz zhruba tyzden a vsetko bolo o.k. ale ked som sa asi po 3hodinach v skole prepudrovala, zacali ma po kuskoch stipat a boliet cele lica, strasne scerveneli a stale to trva. mam aj ro vcera pri ustach na malej ploche zihlavku(prehnala som to s kupovanym ovocim a zeleninou)ale to uz vcera pomaly ustupovalo. co mam robit? nechat to tak? upravi sa to samo? ta pokozka je akoby zodrata.

touareg

RNG, ďakujem ti za odpoveď.Iba mi teraz napiš, že asi ako dlho mam nechať v chladničke a koľkokrat si to urobiť do týždňa.
Ale to keď dam do toho psylium, tak z tohobude nenormalne hustá hmota, nie?

RNG

Nemyslim, ze by sa odstavene stavy okamzite nicili.Niektore estery unikaju hned, vitamin C a beta karoten vydrzia nejaky cas a ani enzymi sa nenicia az tak rapidne.
Ja som si robil zeleninovo ovocnu zmes na niekolko dni dopredu a drzal v zavretej flasi v ladnicke.

touareg

RNG,ale može čerstvá mrkvova šťava stať tak dlho? Nezoxiduje? Lebo ako viem čerstvé odšťavené šťavy sa maju vypiť do 10minut.
A mam si to urobiť 2 krát do týždňa, aby som mal teda tie 2 lžice lecitinu v sebe ako odporučaš na týždennu davku?

touareg

RNG, takže si možem urobiť tu mrkvovu šťavu so psyliom + lyžica polievková lecitinu.
A mam to vypiť hneď ako to zamiešam, alebo až nadruhý deň?
A ešte mi napiš, či to mám praktizovať 2 razy do týždńa.
Ďakujem.

RNG

face of agony, potravinove doplnky beries dokial ich potrebujes.
Obvykle na oreganovy olej je to asi 2+ tyzdne, pluca sa cistia pomaly.
NAC(N acetylcystein, tiez acc na Slovensku) je aminokyselina, pracuje tiez ako odhlienovac.