Otázky na RNG

jozko5123

ako som pisal, ze som sa nedovolal v piatok, tak som sa nedovolal ani dnes..
neviem no co povedat..
mam na ten e-mail napisat alebo co neviem...
dake ine cislo je?

touareg

RNG, takže ešte raz:
mam si asi do 2-2,5dcl mrkvovej šťavy primešať lyžicu psylia + lyžicu lecitinu, zamiešať, nechať cez noc v chladničke a rano vypiť?
A mám to robiť 2x do týždňa, alebo stačí raz?

RNG

caltha, jahody obsahuju v zrnkach kyselinu berbericku a elagicku. Obe su vyborne v malych davkach, ale pri predavkovani sposobia zihlavku.

caltha palustris

RNG:no, ja som jedla cely vikend jahody, ale nikdy predtym som nemala reakciu, boli domace, nestriekane :( inac zihlavku mam asi len na 2cm stvorcovych, ale cele lica mam akoby odrete, niktore casti doteraz este aj opuchli

RNG

Samento je specialny extrakt z Vilcacory(uncaria tometosa, cats claw, una de gato). V obchode mam oboje.To je jediny bylinny vytazok z andskych bylin, ktory drzim, lebo ma specialnu patentovanu pripravu.
Inac ine andske byliny drzim len vo forme prasku na caj, tak je to na pouzitie najlacnesie.
Vytazky znasobuju cenu, casto mnohonasobne.
A vyrobcovia to zakryvaju odporucanim malych neucinnych davok.

RNG

caltha, musis zobrat kelimok, do ktoreho das 2-3 lyzice kokosoveho oleja a 5 kvapiek GSE, a dobre zamiesat.
Vsetky aromaticke oleje a vytazky sa musia hodne zriedit. Ciste palia kozu.
Ale GSE je pomerne jemny, takze tu zihlavku mas asi ako reakciu na niektore ovocie. Ja som ju mal raz, ked som zjedol privela jahod, na to nikdy nezabudnem. Cele telo sa mi vyhadzalo drobnymi pluzgierikami(zihlavka), ako pri sarlachu.(reakcia na ovocne kyseliny)
Omyvaj si to cistou studenou vodou, pripadne aloe a ono sa to vyhoji samo.

RNG

touareg, ja som mal v ladnicke len stavu, nie zmes so psyliom a lecitinom cely tyzden.
A pripravoval som to s trochu mliekom a trochu stavou, takze to malo formu ako puding

Martin_242

RNG: Ahoj, bohužiaľ, na predajni v Bratislave Magnesium Oxide 500mg nemajú.
Nevieš prosím Ťa, kedy príde tovar?
Potreboval by som ho totiž čo najskôr a minimálne 3-4 balenia.
Aby som vedel, či mám čakať, alebo si radšej kúpiť inde.
Ďakujem!