Otázky na RNG

RNG

touareg, na lecitine je napisame pouzivat kazdu den jednu lyzicu. Ja si ale osobne myslim, ze raz-dva krat do tyzdna staci.

ennka

elessar, ale to je asi cievne nieco, lebo to potom narasta ako hlavicka spendlikova, ako mala bradavicka ohnivo cervena.

touareg

RNG, už ťa nechcem toľko otravovať, ale ešte mi napíš, že koľkokrát do týždňa si to mam urobiť.Keďže odporučas 2 lyž. lecitinu týždenne, tak asi 2x,lebo do tej śťavy a psylia ide 1 lyžica.Alebo i to stačí iba raz do týždňa?

elessar

ENNKA...kym ti RNG odpovie, tak skusim nieco k tomu ja, nakolko mam osobnu skusenost. raz to bola reakcia na lieky, ktore som uzival a druhykrat som vylucovacou metodou prisiel na to, ze to boli citrusy...asi boli hodne striekane nakolko nikdy predtym som taku reakciu nemal.

ennka

RNG, mam 35 a po tele(hlavne brucho, potom ruky a už aj nohy) sa mi začali vytvarať ako keby cervené bodky. Najpvr sú nepatrne, potom sa zväčšujú a neskôr vyzerajú ako vystupla špendliková hlavička. Vyzera to neesteticky.Čo je to za choroba a ako sa da tomu predchádzať. Je to fakt rozsypané po celom tele :-(( a ja to už nechcem!