Otázky na RNG

RNG

sariana, odmorovanie tela je dlhodoby proces a zalezi od stavu zamorenia.
Pri rakovinach sa pouzivaju enzymi 3 x do dna, tam nemas casu cakat.
Inac ja osobne ich pouzivam len raz, rano. Ale uz rok najmenej. Preventivne.
Pre tych, co maju naklonnost k tvoreniu cyst a podobne odporucam brat 2x denne, kym cysty nezmiznu.

RNG

touareg, vsetko brane na lacno je ucinnejsie prechadzajuce do krvi, okrem niektorych mineralov, ktore pre absorbciu a zabudovanie potrebuju aj ine latky(vitaminy, nukleoticke kyseliny)

suedenim

RNG, je kaprilicka kyselina ucinna aj na liecbu neustalych mykoz? rozmyslam, ze si ju objednam..porad prosim,dakujem

ennka

RNG, kdesi som citala, ze si niekto potiera znamienka kokosovym olejom co si mu ty odporucil. moze takato vec pomoc aj mne na tie moje ohnivo cervene znamienka? A kde by som si mohlakupit taky cisty prirodny kokosovy olej? Vopred dik za odpoved

sariana

Ahoj,
dosiel mi Multienzyme. Chcem si nim detoxifikovat organizmus. Uziva sa nalacno, to viem, len neviem kolkokrat do dna ho uzivat a priblizne aku dlhu dobu potrva tento proces.

ennka

RNG, ale to su take bradavicky ohnivo cervene - cievneho charakteru, nie vyrazka, toto co mam to nemizne ale rastie

RNG

ennka, je to zrejme reakcia na nieco, co telo odmieta a snazi sa vyhodit. Alebo sa tomu musis vyhnut, alebo zobrat nieco, co to rozlozi v tele=enzymi.
Na kozne problemy niekedy pomoze vitamin B-7(Biotin) vo velkych davkach(10 mg denne).