Otázky na RNG

RNG

cibulka, makke klby znamena malo klbovej hmoty.Dieta potrebuje zelatinu, huspeninu,glukosamin, chondroitin,plus vitamin C a bielkoviny(hlavne l-arginin, ornitin a cystein), ktore buduju kolagen=pruzne vaziva klbovej hmoty.
A cvicit, lebo vaziva, kosti a svaly sa vytvaraju lepsie, ked sa telo hybe

RNG

Jozko, kvasimky a plesne(aj rakovina) ziju hlkavne z cukru=sacharidy. Takze ked ich chces vynicit, musis drzat ultranizkosacharidovu dietu plus nieco proti nim(oreganovy olej, GSE, kaprilicku kyselinu) ja odporucam hoci aj vsetko naraz, pre istotu. A cukor/sacharidy nahradit aspon tyzden kokosovym olejom, niekolko lyzic denne.

cibulka

RNG.Porad môj 4 ročný syn ma velmi mäkke klby.Lekarka mu predpísala zdravotnú obuv na spevnenie kotníkov.Pomôže mu Hyaluronic Acid a aku davku mu mám davat.Teraz berie CEM-M a Little Buddies.On je celkovo taký "ako blato" porad! Vopred dakujem som vdačná za vaše odpovede a rady.

jozko5123

Aj pri brani oreganoveho oleja(popripade GSE) je ucinnost vyssia pri ultranizkosacharidovej diete? Ci to plati len pre kaprilicku kyselinu?

elessar

TITA... SJW je extrakt z rastliny menom lubovnik bodkovany. jedna tableta = 300 mg extraktu, ktory obsahuje 0,3% = 0,9 mg hypericinu. hypericin je latka posobiaca antidepresivne. ak by si chcela ty alebo priatel vediet viac, vyhladajte si forum "depresia" a napiste tam svoje otazky. su tam ludia, ktori SJW beru a budu vam vediet odpovedat. odtial viem aj to, ze prave SJW, ktory ma vo svojich obchodoch RNG je najucinnejsi. ja iba dodavam, ze aj najlacnejsi, takze na Vasom mieste by som si kupil ten.

tita

RNG prosím aké je zloženie SWJ? Môj priateľ chce vysadiť AD a chce vedieť, on sa hrozne zaujíma o lieky a tak...

RNG

suedenim, kaprilicka kyselina(teda aj kokosovy olej, ktory obsahuje 8% kaprilickej kyseliny) a oreganovy olej su silne protiplesnove a proti kvasnym infekciam.
Samozrejme pre ucinnost sa musi urcity cas dodrzovat prisna ultranizkosacharidova dieta.
Davkovanie kaprilickej kyseliny(intenzivne ) je 3x1 gram +, alebo kokosoveho oleja 3xlyzica denne.
Oreganovy olej sa davkuje 3x300 mg(3x2 tobolky) s jedlom!

RNG

pokracujem:
(priznaky su pala a nafukovanie) pre tych absorbcia moze byt len 4% a ostatok sa vyluci cez ladviny, kde pri velkom predavkovani mozu prispiet k tendencii tvorenia kamenov.
Lepsie formy su organicky viazane(proteinove chelaty-glycinaty, aspartaty..., soli organickych kyselin-maleaty, citraty askorbaty...) kde absorbcia je az vyse 40%.
Takze pre niekoho 500 mg magnezia z oxidu je hodne tolko ako 50 mg horcika z glycinatu a zaroven mensia zataz na ladviny.
Najlepsia absorbcia je samozrejme spojena so zabudovanim do kostry, preto vsade tlacim zmesy na kosti(mineraly v spravnom popmere a forme, potrebne vitaminy a aminokyseliny na absorbciu a zabudovanie), nie len samotny horcik

RNG

elessar, velmi zalezi od formy magnezia a schopnosti tela ho spracovat.
Forma oxidov a karbonatov je slabo rozpustna a absorbovatelna, takze velka vacsina sa vyluci ladvinami. U starsich ludi alebo ludi s nedostatkom zaludocnych kyselin(priznaky su

RNG

ennka, neviem, ci ti kokosak pomoze na znamienka. Pomaha na rozne flaky po akniach a ranach.
Dostanes ho vselikde, aj v mojich obchodoch-pozri na boku mam casto reklamu Google. Ja dovazam kvalitu extra virgin, ktory je vyborny aj na jedenie-pri kandidozach alebo aj na varenie, tak ako v mnohych krajinach na svete.
Doplnky vyzivy(RNG)