Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

ivva

Ahoj RNG. Prosím ťa, babka začala brať preventívne Wobenzym, a na druhý deň jej veľmi opuchli nohy. Mohol to zapríčiniť ten Wobenzym? Ďakujem

mariaj

Rng,mnensa zda,ze si tu pisal,ze jod sa do tela da dostat tak,ze pod pazuchu nanesieme flak z jodovej tinktury,ktory sa po par dm
noch vstrebe.V lekarni mi ponukli toto:JODISOL-roztok/solution-Povidonum jodinatum.Je to jodova tinktura,moza sa to pouzit?Dajako sme si s lekarnickou neporozumeli.

RNG

Monika 2008, ber mineraly , zmes na kosti s par tabletkami spiruliny na lepsiu absorbciu.
Tetania je o mineraloch hlavne.
Na spanie ber radsej 5-HTP, 50 mg alebo St Johns Wort.
Lexaurin ma privela skodlivych nasledkov a neriesi tetaniu, len otupi. Preto ho nazyvam osobne "oblbovak"

monika2008

AHoj RNG,
Chcem sa spytať, mam diagnostigovanu tetaniu ale chodim na rehabilitacie a tak sa to trosku ukludnilo, ale problem mam v poslednej dobe iny..a to ze citim ako mi bije srdce, rychlo pomaly alebo prestane tlct, a mam taku guču na hrudi a vhrdle..neviem co mam robit vcera som zaspala az o pol stvrtej rano, som z toho unavena..mam taky pocit ako keby mi prestalo bit srdce aj pestala som dychat a ten pocit ze umriem...nevies neco poradit..a pritom nemam depky a ni nic podobne..a vzdy ked pridu take stavy dam si lexaurin polku ..trochu zaberie ale iba na spanok nie na tie stavy..napis mielik prosiiiim

RNG

dospele telo ma v sebe okolo 15 gramov hyaluronanov dakze doplnok 20 az 100 mg postupne pomoze zvysit obsah hyaluronanov v tele.

RNG

Aj hyaluronicka kyselina pomaha, viaze bunky dokopy hyaluronami, prispieva k tvorbe klboveho mazu a pre zeny-prispieva k hladsej pokozke.