Otázky na RNG

RNG

nedostatok kyselin v zaludku vyvolava kvasenie v zaludku, rozmnozovanie roznych inych bakterii a vysledok je nestravene jedlo a zapaly zaludocnych stien od toxinov vytvorenych pri kvaseni/hniti v zaludku. Ked tato nedostatocne natravena zmes dojde do criev, poskodi crevnu floru a dalej pokracuje v hniti.
Kto nema dost zaludocnych kyselin, musi jest alebo velmi male davky a vyhybat sa tazkostravitelnym jedlam(co sedia v zaludku ako tehla) alebo/a brat dost Betainu HCl na doplnenie spravnej zaludocnej flory a pripadne aj enzymi na crevne travenie. Samozrejme je treba si precistit creva(zeleniny, psylium, jablcny pektin) a nasadit spravnu probioticku floru.

radecka

ahoj RNG.Mam problem so zaludkom,alebo je to pankreas,pred polrokom na sono mi zistili,ze mam podrazdeny,no neviem,dost citim v tom mieste bolest uz dlhsiu dobu aj taky tlak,ani neviem to opisat,je mi na vracanie,je to dost neprijemne,a asi mesiac ma pali zaha,kyselina sa mi vracia do hrdla,kazdy den mam ten problem.aj ma naduva,s tym mam problemy uz roky.beriem obcas betain,dnes som skusila zobrat aj striebornu vodu kvoli tej bolesti,lebo raz som sa tu niekde docitala.no neviem ,co si mam nasadit a kolko.zobrala som aj gse,chaparal, aj aloe vera.dakujem za radu.

RNG

66666 jodova tinktura sa nepije!!!!
To so namazes na spodok brucha par kvapiek(10), flak asi ako dlan raz tyzdenne. Telo dostane jod postupne cez kozu. Ked flak zmizne za menej, nez 24 hodin, telo ho potrebovalo velmi.
Neodporucam to opakovat castejsie, nez 2 krat za tyzden.
Yam, mineraly a jodovu tinkturu,kelp, spirulinu a tiez dobre probiotika najdes v mojich predajniach, poslu ti aj postou na dobierku, usetris si nohy a dopravu.

66666

dakujem si to napisal skoro---zinok možem pit aj ten co mam doma zinok na akne..??a probiotika mam tiež kupene pri tebe na plesne.
A čo sa týka selenu a jodovej tinktury mas tiež v predajni v Lucenci???
A ako sa pije jodova tinktura???
Chcem si to objednat hned v pondelok nakolko tych vlasov vypadava už vela,a v piatok odchadzame na 2 týždne do talianska,tak by som to rada pila aj tam.

A co sa týka tých probiotík,pijem ich 1,5 mesiaca a s plesnami a kvasinkami mam problem ukonceni,ak nahodou citim palenie vypijem 2 ks vecer a som opat v poriadku.
Verim tvojim vyrobkom a radam ktoré davas,tak preto to adresujem tebe.

RNG

A hormonalne problemy idu casto z vekom. Nezabudaj na yam, pripadne Dong Quai, tie napravia skoro vsetky hormonalne problemy. A jod raz tyzdenne , flak asi ako dlan na spodok brucha tiez pomaha na stitnu zlazu aj na enzymi.

RNG

zaobstaraj si jodovu tinkturu, ber zinok, selen a probiotika,
na zapal dasien pi roztok GSE(30 kvapiek do pol litra vody, pit postupne cely den. Pre zvysenie ucinku su urob silny roztok na vyplach ust alebo drz spomenuty roztok zakazdym minutu 2 v ustach pred prehltnutim.)

66666

RNG dakujem za skoru odpoved,ako viem s travenim nemam ziadne problemy....a co viem tak teraz sa mi zapalili dasna neviem z coho asi 2 týždne,okrem toho mam zvacsenu stitnu zlazu,bola som na kontrole robil my ultrazvuk a je 2X zvacsena ako by mala byt.....chodim každy rok na kontroly..asi 9 rokov,neberiem na to ziadne lieky..Okrem toho nemam ziadne problemy,tak nechapem,som tu tak napis ak možes.Dakujem

RNG

Mozes mat napr aj hormonalne nerovnovahy, to vedie u mnohych k vypadavaniu vlasov. Na to by som bral 2x1 gram Yamu....