Otázky na RNG

vvera

RNG - s tym jodom nemas pravdu, ja som ho brala na stitnu zlazu a iba mi pohorsil, odkedy som prestala jest kelp a vtierat si jod do koze, zasa mam lepsie vysledky, tak by si nemal ludi zavadzat

RNG

ma nespavost su rozne bylinne preparaty obsahujuce hlavne valerian, chmel a ine byliny.
Ale na dobry spanok pomaha aj zvysit si hladinu serotoninu doplnkami ako L-tryptophan a najma 5-HTP, tiez St Johns Wort alebo SAM-e. Niekomu pomoze aj GABA alebo melatonin.
Na vzdusne alergie je
Quercitin(2x500 mg)
Bromelain (2x600 gdu na prazdny zaludok)
vitamin C 3x1 gram, najlepsie ako ester C alebo buffered C
Oci si nesmies triet nesterilnymi rukami, lebo si do nich len nanesies infekcie. Pouzi spray so striebornou koloidnou vodou niekolkokrat denne.

ZyxerkA

RNG, vedel by si mi poradit nejaky PRIRODNY pripravok na:
1. - nespavost
2. - alergia- kychanie, svrbenie oci + opuch
vdaka za radu

RNG

svrab(scabbies) je prenasany infekcne, dotykom. Moze to byt celkom letmy dotyk s niekym nakazenym alebo dokonca aj len z predmetmi, lebo tento roztoc je schopny prezit dost dlho mimo tela.
Preto sa pouzivaju protiparaziticke prostriedky nielen na telo, ake aj na vsetko pradlo, dokonca koberce a pod.

RNG

moncika, syrovatka(srvatka,zincica, whey) je dobry zdroj B vitaminov a bielkovin.
Kozie mlieko je pre nas ovela vhodnejsie, ako kravske.
Nemyslim, ze by to bolo extra ucinne ako protizapalove
Protizapalove su quercitin(cibula) bromelain(ananas),curcumin(korenie turmeric) a jeho pribuzny dumbier, tiez bosvelicka a rozmarinicka kyselina a z olejov GLA(pupalkovy a borakovy olej). A stara znama vrbova kora, a vytazok z nej, salicin.
Jeho synteticka napodobnenina je salicyl a kyselina acetylsalicylova=aspirin
Proti zapalom klbov sa da bojovat aj doplnkami na klbovu hmotu a mazivo

RNG

66666. yam je pakoren, ktory mexicky indiani jedia podobne ako my zemiaky. Obsahuje latku Diosgenin, z ktorej si ludske telo vie vyrobit viacero hormonov(DHEA, progesteron, estrogen).
Enzymi odstranuju v tele nepotrebne materialy a utvary.
Jod pomaha tvorit hormony aj enzymi.
Kelp a Spirulina su morske riasy, ktore obsahuju okrem inych cennych latok aj jod.

feda235

RNG,uz druhy krat v priebehu dvoch rokov som dostala svrab. Partnerov nemenim, sprchujem sa kazdy den, chodim v cistom, spim v cistom...Tak Precooooooooo!!!! a ako sa ho skoro zbavit alebo co preventivne robit aby som to znova nechytila?

moncika

Dakujem velmi pekne RNG,suhlasim s tebou.ja som tiez proti takej silnej chemii,esteze v prirode je vsetko na vsetko :-)
a este jedna otazka:syrovatka a kozie mlieko - myslis si ze to moze byt prospesne pri zapalovych ochoreniach spojiva,klbov...a pri inych ochoreniach?myslim ako vyziva alebo ani nie?vies na internete popisu hocico ale comu verit.ak by si mal nejaku skusenost?dakujem

66666

dakujem ti mariaj a RNG..tie tabletky panthenol mam doma,asi ich doberiem mam ich asi 15ks.
Otazka na RNG je taka,ti si mi vcera poradil brat tieto vyrobky:: YAM,mineraly,Kelp,Spiruline/ tie 2 neviem co su/ a tiež probiotika,už pijem 2 mesiac a tiež jod.tinkturu,,nebude sa jedno druhym prebíjat...a tiež čo je YAM..dakujem za odpoved,,a este ma napadlo zabudla som ti spomenut že mam v prsniku fibroardeon....je tam od 09/2007....a je malej velkosti,už pred tým som mala jeden pred 2 rokmi,ktorý mi vybrali....mam nato brat enzými..
Ja viem že nie somm sama čo mam taketo problemy,ak sa ti zda že moje otazky su hlupe,tak nemusis odpovedat..pappapa

RNG

moncika, s vyrazom biologicka liecba v Slovencine som sa zatial nestretol mnohokrat, ale Biotherapy v anglictine je definovane ako posilnovanie imunitneho systemu, aby telo mohlo pracu vyliecenia samo spravit.
Nuz ale to je podstata napr celeho doplnkoveho pristupu, posilnit telo, aby sa samo vyhojilo.
V slovenskych spravach som cital napr o injektovani roznych bielkovin a tak liecit reumaticku artritidu, injektovanie roznych inych biologickych materialov na blokovanie ci posilnenie roznych chodov v tele sprevadzajucich choroby atd.
Ja mam z toho velmi zmiesany dojem, hlavne pod vplyvom sprav na rozne cudzie biologicke materialy, ktore sa dostavaju do tela bez nasho vedomia z roznych vakcin a robia nam skodu.
Zatial som nikde nepocul:vyliecili sme reumaticku artritidu aleba SM(MS), len ze ju zmiernili a spomalili chod. Cize este stale len tapaju.
A s extremne drahymi pristupmi. Ved keby boli aj ucinne, kto si to moze dovolit?
Ani jednotlivec, pokial nie je tazky milionar, ani system na Slovensku(alebo aj inde, vcitane USA), lebo su uz aj tak pretazeni a zadlzeni az po usi.
Treba hladat lacne a ucinne veci v prirode, ale o to farmaceuticky priemysel nema zaujem. To im nedonesie hrozne zisky, ako tieto extremne drahe metody, ktore su aj tak este nedokazane a znacne nebezpecne.