Otázky na RNG

RNG

66666, vlasy sami od seba nevypadavaju, musis mat na to nejaku vnutornu pricinu. Nedostatky mineralov, mikrobialne napadnutie, zle travenie a absorbciu,...
Kazde z tychto sa da adresovat.
Viacej zeleniny, betainHCl a enzymi na zlepsenie travenia,
Probiotika, gse, oreganovy olej a ine sirokospektralne proti mikrobom,
Potravinove doplnky na kosti dodaju extra mineraly...

66666

ahoj RNG.....prosim ta čo by si my odporučil na vypadavanie vlasov,rapidne za posledne 3 týždne my zacali vypadavat vlasy,už mam od teba kupene probiotika na plesne, zinok n aakne,a co by pomohlo teraz,chcem si to v pondelok objednat ak vies tak porad,dakujem

RNG

canesten je len zvonka, kvasinky su zvnutra. Takze sa "odkremovat" nedaju. Tema na Candidu bezala uz mnohokrat. Spomenuta bola bezsacharidova dieta, hodne kokosoveho oleja, oreganovy olej(3x300 mg) a probiotika na odstranenie tohoto problemu zvnutra.

RNG

silvia a, ja zijem v USA, nie na Slovensku. Takze toto je jediny priamy kontakt so mnou-cez internet a E-mail. Na Slovensko chodim tak asi raz za 2 roky. Ale v mojich predajniach si mozes pozret tovar, alebo objednat telefonicky s dorucenim na postovu dobierku.
Reklama na ne mi bezi po strane tohoto fora ako reklama Google s nazvom Doplnky vyzivy(RNG), klikni na nu a tam su adresy, telefonne cisla a cast z doplnkov, ktore mozes v obchodoch alebo telefonicky na poziadanie dostat.
Treba sa pytat predavaciek, poradia a zozenu mnoho inych veci, ktore nie su na zozname.

aaabbbccc

Ahoj..mala som podozrenie ze mam kvasinky (resp zapal vonkajsich rodidiel u zien alebo tak nejak sa to vola) a zacala som brat Canesten...Priznaky sa uz vsetky zmiernuju ale stale ma boli brucho :( Moze to byt tym ze ten krem pouzivam len kratko?

silvia a

rng,
mozte mi napisat priamu stranku kde si to mozem pozriet a ak mozte poprosim vas aj tel. kontakt kde si to mozem objednat.Dakujem

RNG

lizanka, Reuma je len nazov na bolestive zapaly v tele sposobene nahromadenim sa toxinov, ci uz splodin travenia, ci uz vyluckov roznych mikroorganizmov(bakterie, mykoplazmy, virusy...)
Zapaly sa daju potlacit protizapalovymi(turmeric=curcumin, Quercitin, bromelain, boswelic acid, GLA, vitamin C a E, aswagadha, dumbier, omega 3 kyseliny(rybacie oleje, hlavne na zapaly nervoveho povodu))
Ale pricina, zamorenie, na to treba pouzit enzymaticke cistenie a sirokospektralne antimikrobialne prostriedky.
Samotne klby, ked su vydrane, potrebuju materialy na regeneraciu a take najdes v roznych zmesiach na klby(glukosamin, chondroitin, MSM, hyaluronicka kyselina, CMO, avokado...)

RNG

959, betainHCl tam bude kazdy den.
Dokonca som objednal aj Super Strength Multi Enzyme, ktory obsahuje vacsiu davku Betainu aj inych enzymov.
Som velmi rad, ze niekomu viem pomoct. To bola ta cela moja povodna myslienka.

RNG

silvia, snazim sa drzat napr v mojich predajniach vsetko, co povazujem za dolezite pre udrzbu zdravia formou potravinovych doplnkov.
Samozrejme nie som jediny na tomto trhu, ale u mna dostanes vysokokvalitne produkty z dovozu(znamka kvality GMP) za pristupnejsie ceny.
Staci kliknut na moje reklamy Google na boku ci spodky tejto strany, Doplnky vyzivy(RNG) a zavolat obchody.
Predavacky poradia a zozenu aj veci ktore nie su na oficialnom cenniku.
A poslu kamkolvek na postovu dobierku.
Postova dobierka je vybavovana z Luceneckeho obchodu.

lizanka

dobry vecer RNG, babku lame v klboch, lekarka vravi ze je to reuma. co by si poradil? sama si naordinovala chrom, ale ja v tom nevidim ziadnu suvislost