Otázky na RNG

959

Ďakujem ti RNG.Si poklad.Som veľmi, veľmi rada že som ťa spoznala cez toto forum.Pomohol si mi pri mojich problémoch s ktorými si nevedelo rady kopa lekárov, alebo to skor ignorovali, nejavili veľký zaujem.Po uživaní doplnkov od teba sa mi rapidsne zlepšil zdrav.stav-zavraty, unava, špatne od žaludka-zo psychiky a najma sa mi upravilo trávenie vďaka Betainu-hoci teraz ho nemám, nakoľko je pomaly 3-tí týždeň vypadnutý.Ten nizky draslik čo ma trápi veľa rokov tiež verím, že sa po čase dostane do normalu.Draslikové tablety ako si vravel som vysadila-aj tAK sa mi neabsorbovali a vylučovala som ich a solim tou drasl.soľov+miner.na kosti a ostat.doplnky ktoré uživam verim, že mi to upravia.
Inak vďaka tvojim radam a doplnkom, ktoré si mi odporučil užívať a vziať si na dovolenku som po prvý krat tohto roku nemala na silnom egyptskom slnku žihľavku a to bolo denne okolo 50 stupňov, ale bolo super.Došli sme pred 5-timi dňami a vyhla sa mi aj hnačka, ktorá ma tam pravidelne 10 rokov sprevadzala.
Takže ešte raz RNG-VĎAKA!!!!

RNG

jedna je lepsia ako nic, 2 su lepsie ako jedna ale to vsetko zavisi od toho, kolko telo potrebuje
Lekari uvadzaju az 1500 mg vapnika a 800 mg horcika, ale casto zabudnu povedat, v akej forme a ako som napisal mnohokrat, rozdiel medzi absorbcoiu z roznych foriem moze byt as 10:1!
Depresia z nedostatku mineralov sa kontroluje dost tazko, ale pribuzna tetania, to pocitis o hodinu-2 po zobrati mineralov, takze podla toho si mozes nastavit spravnu davku pre teba individualne. A aj to sa meni, lebo pri vyssej aktivite, nervozite, poteni sa mineraly stracaju rapidne.

959

RNG ďakujem ti za odpoveď.A tie mineraly na kosti v tých želat.kapsuliach mam brať dve,alebo stačí jedna?
Mám 40rokov.

RNG

elessar, celkom bezsacharidova dieta nie je prave mnou odporucana, je to totiz ketozna dieta(Atkins).
Ale v pripade nicenia plesni a kvasnych infekcii je dobre na nej byt aspon tyzden. Tj nic od muky, cukru, ryze, kukurice... a podla moznosti co najviac bezskrobovych zelenin, semien, orechov, masa vajec ryb a co je velmi dolezite, najmenej 3 lyzice kokosoveho oleja a 3x300 mg oreganoveho oleja.
Kokosak da energiu(nahrada sacharidov) a naviac je protiplesnovy a potlaca kandidy.

elessar

RNG...cital som vela tvojich prispevkov ohladom plesni...da sa ich vobec zbavit??? ved prakticky vo vsetkom sa nachadzaju sacharidy...dokonca aj v zelenine a ovoci. ako by teda mala vyzerat bezsacharidova dieta??? dakujem.