Otázky na RNG

milan63

Poraďte,prosím.
Manželka má silnú migrénu.Pretrváva u nej 3-4 dni,potom 2 dni sa má dobre.V práci ako tak vydrží.Po príchode domov sa schúli do postele pod deku a dajte mi všedci pokoj,chcem mať klud.
Všetky doterajšie vyšetrenia dopadli Ok.
Od neurologičky dostala lieky - MAXALT RPD a SANDOMIGRAN.Ale migréna na útupe nie je.Ďakujem za odpoveď.

RNG

Abu som nezabudol, zapaly zil; su niekedy sposobene nasimi vlastnymi telesnymi virusami(herpesy, EBV, cytomegalovirus), v tom pripade treba brat specificky silne antiviralne, ako chaparal.
GSE a oreganovy olej su tiez antiviralne do urcitej miery, ale na silny viralny utok treba pouzit silne zbrane, nie mierne.

RNG

zapaly v tele sa daju zmiernit protizapalovymi:quercitin, curcumin(turmeric) dumbier, GLA(borakovy.pupalkovy olej)boswelin, vitamin C a E.
Zapaly su ale zapricinene nahromadenim neziaducich materialov z travenia, nedostatocnym odstranovanim splodin z rozkladu buniek a tiez posobenia mikroorganizmov v tele.
Takze treba alebo vycistit telo(enzymi) alebo cistit a adresovat zaroven mikroorganizmy.
Pooperacne by som odporucil brat enzym bromelain, 2x600 gdu, ten sa postara o odstranenie zvyskov buniek poskodenych operaciou, tiez krvnych zrazenin a zlepsi cirkulaciu(zrieduje krv)

katyka

RNG prosim porad-veĺmi často mám zápal žíl na nohách,teraz som po operácii-endoprotéza kolena prosím porad´,čo by mohlo pomoct´na tento problém.

oli

RNG ja ti verím, pretože ozaj Japonci, Eskimáci majú zrejme veľký príjem jódu a sú zdraví. Ja veľa rýb ani iných produktov mora veľa nepojem a to čo prijmem z jodidovanej soli, je asi málo. V príbalovom letáku Carbimazolu píšu že môže znižovať tvorbu bielych krviniek. Sama lekárka potvrdila že pri vysokých dávkach Carbimazolu môže vzniknúť rakovina kostnej drene.
Máš pravdu čo sa týka doplnkov výživy. Dôležitý je ozaj obsah účinných látok.

A nie som to iba ja, čo ti verí, ale dôverujú ti všetci tí čo ťa tu každý deň prosia o pomoc. Ďakujem

RNG

oli, malokedy sa odvazim odporucat veci len na zaklade osobnej skusenosti. To je velmi nepresny udaj, lebo co mne moze pracovat, druhym nemusi. Preto radsej davam spravy od profesionalov, lekarov co sa zaoberaju jednotlivymi problemami a maju STATISTICKY dobre vysledky.
Statistika znamena, ze maju aj uspesne aj neuspesne pripady. Pokial maju uspesnych podstatne viac a neuspesne nie su nebezpecne, citujem ich nazory.
...........
Co sa tyka roznych doplnkov,
to nie su lieky ale
potravinove doplnky,
a nie su moje
ale len mnou vybrane z desiatok tisicov moznych na trhu v USA.
Moj je jedine ich vyber.
A vyberam ich podla kvality, ucinnych davok a znesitelnej ceny.

oli

vvera, tá odpoveď ohľadom štítnej žľazy a jódu bola adresovaná mne a ja si vôbec nemyslím že RNG zavádza. Sama som to niekde čítala v súvislosti s Chlorellou a preto som presvedčená že RNG sa nemýli.

RNG

Zaza, je dobre si to nechat skontrolovat a zobrat fotografie, aby si vedela vyhodnotit, ako ti chanca piedra ucinkuje.
Tiez je to dolezite vediet pre urologa, abu konecne zacali odporucat niektore prirodne lieciva, ked chcu ludi vyliecit bez rezania alebo superdrahej technologie.

zaza

RNG-objednala som si chanca piedru na rozpustenie obličk. kameňov a chcem sa spýtať či netreba ísť za urologom aby to priebežne sledoval sonom ,môže sa stať,že sa to celé nerozpustí a upchá sa nejaký kanálik?

RNG

vvera, ja tu uvadzam vysledky vyskumu lekarov, co sa s jodom zaoberali dlhe roky.
To nie su moje osobne nazory.
Takze mi nevycitaj osobne zavadzanie.
Naviac ani oni nemali 100% ucinnost, tak ako nie je ani pri ziadnych liekoch.
Ale mali prevazny uspech a na zaklade toho sa vseobecne predpisuju lieky aj v celej medicine.
Ak si to chces skontrolovat, daj sem svoju e-mail adresu a poslem ti clanky tych lekarov.
To ze to na teba nezabralo este z toho nerobi ani pravidlo ani zo mna osobne zavadzatela.