Otázky na RNG

nathali

RNG-prosím pomož ak možeš,liečila som sa na zápal stredného ucha,ale stále to nie je v poriadku,mám pocit,že sa mi zhoršuje sluch,bojím sa aby som neohluchla.Vopred dakujem.

ooo

RNG prosím nedalo sa by na tvojej stránke rozšíriť zoznam produktov, ktoré máte? Lebo máte ich isto oveľa viac

RNG

payn, GABA a GABA komplex budu na Slovensku v mojich predajniach najskor za 10 dni. Este ich syn neprebalil a neposlal. Dufam, ze to spravi tento tyzden a za tyzden to dojde na Slovensko letecky.

RNG

Ivva,, firma Symbiotic z ma collostrum z Noveho Zealandu a je vyse 2x tak drahe ako z USA(Texas hlavne, volne pasuci sa dobytok). Ja dovazam americke.

RNG

dakujem,
na stitnu zlazu a cesty jod(kelp, spirulina alebo jodova tinktura na spodok brucha) a enzymi brane na prazdny zaludok.Pripadne aj enzymi a Betain HCl s jedlom, lebo mas depresie, ktore mozu byt sposobene nedostatkom mineralov zo zhorseneho travenia. ASk to nie je dost, skus prirodne antidepresiva(st Johns Wort, Sam-e, 5-HTP a pod.
Zapaly uzlin znamenaju, ze mas v blizkosti nejaku infekciu.
Skus na to brat 2x30 kvapiek GSE do pol litra vody, postupne pit cez den("horkac") .

RNG

milan 63, migrena je casto sposobena nahromadenim toxinov v tele ri nedostatku vody alebo nepravidelnej stolici, ked sa premnozia bakterie v crevach a vyrobia privela toxinov.Ver mi alebo never, extra vody a psylium na zlepsenie pohybu potravy v crevach casto bolesti hlavy odstrania.
predpisane lieky iba utlmia nervovu sustavu ale nevyriesia problem.

dakujem

RNG, poprosila by som či by si mi neporadil nejaké produkty na tieto problémy: hraničná štítna žľaza, uzol, cysta v štítnej, zvačšené lymf. uzliny /uzliny mám hlavne pod sánkou asi po zápale zubu - bola som aj na sone/, depresia. Ďakujem.

Chcem si to čím skôr u teba objednať ale neviem aké produkty. Ď.