Otázky na RNG

daria

RNG prosim ta ktory z tvojich produktov odporucas na psoriazu?dakujem (a ospravedlnujem sa ak sa uz tato otazka vyskytla predtym)

payn

a este by som ta poprosil, ci by si mi neposlal novy cennik(ak mas), ten co mam je z 8. aprila a odvtedy uz urcite prisli nove doplnky. dakujem

payn

RNG, este by som sa chcel spytat, ci sa uz da objednat Chelated Magnesium? lebo naposledy ked som volal tak nemali ziaden horcik.

RNG

alfa lipoicku kyselinu maju aj inde v lekarnach, aj selen pripadne mozno aj sylimarin.Ale chaparal asi dostanes len u mna, to nie je zatial v europe velmi znama bylina.
Ale ja mam pomerne nizsie ceny a tovar so znamkou kvality GMP, co je najvyssia mozna na trhu.

RNG

martin, ber dve denne na zaciatok. Uvidis, ci je to dost. Ak mas problemy s travenim(naduvanie,pala) skus radsej glycinat alebo citrat.Vtedy ovela mensia davka(podla mnozstva elementarneho horcika) zajde dalej v organizme a menej namaha ladviny.
Pri povodnych davkach odporucanych(400 az 600 mg denne)tro mysleli z uhlicitanov a oxidov.
Z citratov a glycinatov staci ovela menej, pre starsich aj 1/10 .
Tj 40 mg elementarneho horcika z glycinatu sa pre starsich rovna 400 mg z oxidu.

RNG

Ellesar. soja je dost kontraverzna zivina.Na jednej strane obsahuje vyborne bielkoviny, na druhej strane ma rozne zlozky pre nas nie priam najzdravsie. Hlavne sa to tyka latok podobnych hormonom, ktore mozu vykolajit hormonalnu rovnovahu tela(alebo aj napravit v pripade, zien v prechode)
Preto bola soja vylucena napr z detskych pokrmov(detske vyzivy), lebo pri kompltnej nahrade mliecnych bielkovin sojovymi deti dostasvasli davky fytoestrogenov(napodobnuje estrogen) ovela vyssie v ekvivalente, nez hak. Takze to malo na ne vplyv, ze dosiahli pohlavnu dospelost o 4 roky skor, nez kedysi. Nakolko je to nezdrave, o tom sa este diskutuje ale spolocensky je neunosne, aby zacali deti zit pohlavne v case, ked nemaju este pochopu o zodpovednosti.
Sojovy lecitin jedna lyzica tyzdenne nepredstavuje prilisnu davku fytoestrogenov.
Keby bol vajecny lecitin cenove pristupny, asi by som ho radil. Ale lecitin zo soje sa pouziva v potravinarstve vsade a je ho tazko nahradit. Mas ho plno v cokolade napr, len tam je nasyteny tukom, takze nema uz cistiace(emulzifikujuce) vlastnosti na nas tuk. My potrebujeme lecitin cisty, bez tuku na cistenie nasich ciev