Otázky na RNG

RNG

cukricka, najznamejsi je pravdepodobne galaktan, tirz arabinogalaktan.
Specificky na infekcie nosa je to xylitol(brezovy cukor) a na urinarne infekcie je to D-manoza.
Cukry (komplexne polysacharidy) su ale este velmi malo preskumane a potrva dlhe roky, nez budu prakticke navody overene a jednotlive doplnky na ne bezne na trhu.
Zatial sa musime uspokojit s roznymi surovymi zdrojami, ako aloe, stava z nopalu, stava z agave, arabinogalaktan zo zivice stromov a podobne.

RNG

marissa, ziadne zazraky v skatulke nepoznam. Len ucinne a klinicky ucinne potravinove doplnky, ale tych je mnozstvo, kazde ma svoju ulohu v tele, hoci mnohe su velmi sirokospektralne, jedna na vsetky mozne imunity neexistuje

cukricka

nevies ktory cukor,teda ktora zlozka akehosi cukru je dost vyznamna a podstatna pre cloveka co zohrava dolezitu ulohu pri zdravi imunite a aj prevencie rakoviny ak je ta zlozka vporiadku, len to este neni dostatocne preskumane aku presne zohrava ulohu...myslim ze ty si to raz kedysi kdesi spominal len som zabudla nazov...nespominas si?

marisssa

infekcie, to ako teraz myslis?nieco konkretne?ako alergie?
no ja by som chcela nejaky jeden "zazrak" v skatulke:-)

mariaj

Daria.mam znamu,co si nechala spravit vlasovu analyzu /to sa odstrihnu nefarbene vlasy,a z nich sa vysetri ake prvky cloveku chybaju/.Potom jej stvorili program,co ma jest a ake potravinove doplnky ma uzivat,a zatial po psoriaze ani stopy.Uz nejake roky to budu.

RNG

Marissa, rozne "superjedla" tj zelene, su vseobecne posilnujuce telo a teda aj imunity
Hovorim imunity, lebo telo ma rozne nastroje na imunitu proti roznym mikrobam.
Zakladne odporuca z doplnkov
zinok, selen a dobre probioticka zmesy s mnozstvom roznych probiotickych kultur.
Pre niektorych s nedostatkom aktivnych bielych krviniek odporucam 2x200 mg betaglukanov.
Niekde je to vec bakterialnych utokov a z toho oslabenie imunity, na to obvykle odporucam GSE, oreganovy olej alebo extrakt z olivovych listov. Niekedy zas zdroj imunoglobulinov ako collostrum.
Nez by som mal specificky odporucit jeden prostriedok, musim vediet k akym infekciam mas naklonnost.

RNG

daria, priamo na psoriazu nemam nic.To je skor vec vonkajsej zdravotnej kozmetiky(pridavky kamenouholnych a drevennych dechtov,)
Skus witch hazel(hamamelis) a kokosovy olej s pridavkom par kvapiek GSE(2 lyzice kokosoveho oleja a 10 kvapiek GSE dobre pomiesat!)
Psoriaza moze byt vysledok parazitov(nas normalny demodex foliculorum ale premnozeny), roznych bakterii a tiez plesni, takze GSE a kokosovy olej by mali pomoct tieto minimum potlacit, ked nie vyhubit.

RNG

Payn, syn uz bali dalsiu zasielku a pozrem sa, ci tam je aj ten chelated horcik. Inac ho objednam hned zajtra.
Mal som problem nan s dodavatelom. Z nenamych dovodov zdvojnasobnil cenu takze som musel pozerat na iny zdroj.