Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

ehmka, ucinna davka kaprilickej kyselinu je 3x1 gram denne. To je pri velmi nizkom saacharidovej diete a zaroven brani oreganoveho oleja(3x300 mg) a na noc probiotika.
1 gram kaprilickej kyseliny je obsah z lyzice kokosoveho oleja, ktora okrem kaprilickej kyselinu obsahuje aj ine sterdne dlhe mastne kyseliny, takzre dava pri nedostatku sacharidov plno energie.

RNG

Paty, hydratacia je vodou.Zochovanie vlahy v kozi je mastenim koze, aby sa tak rychlo neodparovala.
Problem je mastenim petrolejovymi produktami, ktore poskodzuju kozu. Preto odporucam po sprche alebo kupeli si natriet kokosovy olej na vlhku kozu.
Moja zasada je, nedavaj na kozu nic, co sa neda zjest, lebo koza je polopriepustna a do tela cez nu mozes dostat neziaduce latky.

RNG

graviola s listy tropickeho ovocneho stromu, ktore maju velmi silne antomikrobialne a protirakovinne vlastnosti.
Ma cenu sa musis pytat v obchodoch, tiez mojich

lizanka

dobry den RNG, asi pred 2 tyzdnami som ta prosila o radu (pod menom caltha-neslo mi to prihlasit) kedze som si spalila lice GSE-ckom. mam akne, do polovice cajovej lyzicky kokosaku som dala 5-6 kvapiek GSE a naniesla na tvar, potom mi to cez cen akosi zreagovalo na tvari s detskym pudrom. uz sa to hoji, ale nevznikla mi obycajna jazva, ta koza je akoby roztrhana, pali to a pravdepodobne budem mat hroznu jazvu. mozem ti poslat foto postihnutej oblasti na mail aby si mi mohol lepsie poradit co robit? zatial to natieram kokosakom.

stando001

RNG: kupil som si z tvojho obchodu extrakt z olivovych listov. Pisu ze ma 20% oleuropein, 150mg. A davkovanie je tam 1 tableta denne. Divne je ze na nete som nasiel niekolko zdrojov ktore odporucaju 1000mg 2-3x denne. Potom mi ta davka 150mg 1x denne pride ako zbytocna a asi nebude ucinna. Alebo sa mylim?

A GSE, 125mg ake odporucas davkovanie?

Kupil som si to lebo som mal take priznaky chripkove, unava, slabost.

Diky!

ehmka

Objednala som si kaprilicku kyselinu tabletky. Ako casto a kolko ju mam uzivat? Mam casto mykozu uz niekolko rokov, neviem sa jej zbavit tak skusam toto. Sladke uz skoro vobec nejem. Dakujem

paty

RNG
prosim Ta co by si mi odporucil na hydrataciu zvonka aj zvnutra.. pocula som ze aloe, je to pravda?
na suchu kozu, supiny.. mastne kremy ani oleje nestacia.. potrebujem hydrataciu.. a vody vypijem denne niekolko litrov..

majo2906

Ok RNG, je to na vás čo doveziete, azda by bolo výhodnejšie finančne kombinácia argin./ornit.Tak či tak veľmi rád vyskúšam túto zmes na kolagén.

Zaujímalo by ma ešte čo je graviola, aké má účinky a poprípade aj koľko stojí.Dakujem